اشتباهات بچه گانه ای در 3 بازی اخیر داشتیم، پولی دریافت نکرده ایم

به گزارش خبرنگاران، دراگان اسکوچیچ جمعه شب پس از تساوی تیمش در برابر ذوب آهن در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: شاد نیستم از نتیجه بازی ولی از اینکه بازیکنان یاد گرفته اند که چگونه بازی کنند، از این بابت شاد هستم. در این دیدار خوب بازی کردیم و شانس های زیادی برای گلزنی داشتیم.

اشتباهات بچه گانه ای در 3 بازی اخیر داشتیم، پولی دریافت نکرده ایم

وی افزود: در سه بازی گذشته ما اشتباهات بچه گانه ای داشتیم. تمام کنترل بازی را در اختیار داشتیم و خوب بازی کردیم و راضی و راضی هستم که بازیکنان متوجه شده اند که چه چیزی از آنها می خواستم. تفاوت در باشگاه های بزرگ و کوچک در همین است که شاید تیم های استقلال و پرسپولیس بد بازی کنند ولی این قدر ساده گل دریافت نمی کنند.

اسکوچیچ در خصوص بختیار رحمانی نیز شرح داد: این بازیکن به روزهای خوب خود بعد از قهرمانی با فولاد برنگشت ولی او یک بازیکن خوب است و ما سعی می کنیم با تمرین او را به روزهای اوج خود بازگردانیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت همچنین در خصوص بازیکنان خود اظهار کرد: ما بازیکنانی را جذب کردیم که در واقع موجودی بازار بودند و ما امسال حتی بدون بازیکن خارجی در حال بازی کردن هستیم. بازیکنان من بسیار خوب هستند و با تمام محدودیت های موجود، خوب بازی کردند.

اسکوچیچ شرح داد: بازیکنان و مربیان تیم صنعت نفت بدون هیچ دریافتی در حال بازی هستند و در بازی های اخیر تنها روی اشتباهات بچه گانه گل دریافت کرده ایم.

به گزارش خبرنگاران، از سری رقابت های هفته چهارم لیگ نوزدهم شامگاه جمعه تیم های صنعت نفت آبادان و ذوب آهن اصفهان در آبادان به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اشتباهات بچه گانه ای در 3 بازی اخیر داشتیم، پولی دریافت نکرده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباهات بچه گانه ای در 3 بازی اخیر داشتیم، پولی دریافت نکرده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید