15 درصد افزایش حقوق به اضافه 50 درصد افزایش امتیازات کارکنان دولت در سال 99

به گزارش وبلاگ دابی دابی، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: 15 درصد افزایش حقوق سنواتی به اضافه 50 درصد افزایش امتیازات فصل دهم برای حقوق کارکنان دولت در سال 99 در نظر گرفته ایم.

15 درصد افزایش حقوق به اضافه 50 درصد افزایش امتیازات کارکنان دولت در سال 99

به گزارش وبلاگ دابی دابی به نقل از فارس، محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور ورییس سازمان برنامه و بودجه کشور، در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری راه آهن و تعدادی از دستگاه های دولتی و شرکت های خصوصی با اشاره به توسعه شبکه ریلی به مراکز استان های همدان، آذربایجان غربی، گیلان و کرمانشاه و همچنین آذربایجان شرقی از جهت جدید، گفت: این اتفاقات در دومین سال تحریم ها رخ داد.

وی با تأکید بر این که سیاست اقتصاد مقاومتی در توسعه شبکه ریلی برای دولت یک راهبرد است، اضافه نمود: علاوه بر 60 هزار میلیارد تومانی که در امسال به پروژه های عمرانی پرداخت شد و اغلب برای طرح های ریلی بود، از محل صندوق توسعه ملی نیز به إذن رهبر معظم انقلاب اسلامی، برای احداث راه آهن 600 کیلومتری چابهار- زاهدان وام گرفتیم و برای این پروژه پول نقد در اختیار داریم.

رییس سازمان برنامه و بودجه کشور اضافه نمود: خط آهن یزد به شیراز متصل نیست که تا سال آینده از جهت اقلید به یزد، این دو شهر به یکدیگر متصل شده و گردشگران می توانند با قطار از یزد به شیراز بروند.

نوبخت با اشاره به این که دولت بر سر پیمان خود مبنی بر افتتاح آزادراه های تهران-شمال و همت-کرج تا سرانجام امسال ماند و آن را عملی کرد، گفت: در نه ماه امسال 800 هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شد.

به گفته معاون رییس جمهور، برای اجرای هشت برنامه مهم دولت، یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی وام گرفتیم، اما تا به امروز تنها 20 درصد آن را توزیع نموده ایم.

وی در ادامه سخنان خود گفت: در حال حاضر پنج هزار و 500 میلیارد تومان پول نقد داریم که هنوز توزیع ننموده ایم، چون قرار نیست پول افشانی و پول پاشی کنیم.

نوبخت با تأکید بر این که کسانی که از محل تبصره 18 قانون بودجه 97 در صنعت ریلی سرمایه گذاری نموده اند، بدانند که به تسهیلات و منابع خود خواهند رسید، گفت: از کارمندان نیز غافل نبوده ایم و حقوق آنها در سال آینده افزایش می یابد.

وی تأکید کرد: تا سرانجام امشب همه دستگاه ها منابع لازم برای حقوق اسفند ماه کارمندان را دریافت خواهند کرد.

نوبخت در حاشیه این مراسم درباره میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 99 گفت: 15 درصد افزایش حقوق سنواتی به اضافه 50 درصد افزایش امتیازات فصل دهم برای حقوق کارکنان دولت در سال 99 در نظر گرفته ایم.

منبع: همشهری آنلاین

به "15 درصد افزایش حقوق به اضافه 50 درصد افزایش امتیازات کارکنان دولت در سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "15 درصد افزایش حقوق به اضافه 50 درصد افزایش امتیازات کارکنان دولت در سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید