اخبار اقتصادی

عراق حمله به آرامکو از خاک این کشور را تکذیب کرد

دفتر نخست وزیری عراق در بیانیه ای ادعاها درباره حملات پهپادی به تأسیسات آرامکو از مبدأ این کشور را تکذیب کرد.

24 مهر 1398

شناسایی چالش های تجارت خارجی ایران توسط نمایندگان دولت و بخش خصوصی

خبرنگاران : ریشه عقب ماندگی از اهداف تجاری چیست؟ ارزیابی سکاندار تجارت و فعالان صادراتی حاکی از این است که تمام مسائل ناشی از تحریم ها نیست، بلکه گسل های غیرتحریمی در راستا صادرات فعال است.

21 مهر 1398

تشریح جزئیاتی از سفر عراقچی به فرانسه به روایت ظریف

وزیر امور خارجه با بیان اینکه اقدامی که ایران انجام داده در چارچوب بند 36 برجام است، گفت: گفت وگوهایی که فردا آقای عراقچی و مسئولان بانک مرکزی خواهند داشت، در مورد چگونگی اقدام اروپا صحبت می شود.

20 مهر 1398

روز تغییرات در وزارت ورزش و جوانان

در اولین روز از هفته شاهد تغییراتی در معاونت وزارت ورزش و جوانان بودیم.

19 مهر 1398

افزایش قیمت محصولات مدیران خودرو؛ زیر ذره بین سازمان حمایت

معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و و خدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: مشخص قیمت تمام شده خودروهای تولیدی شرکت مدیران خودرو در دست آنالیز است.

16 مهر 1398

کالاهای وارداتی 183 درصد گران شد؛ صادراتی 95 درصد!

آمار رسمی از افزایش 183 درصدی قیمت کالای وارداتی و حدود 95 درصدی کالاهای صادراتی در بهار سال جاری نسبت مدت مشابه در سال 1397 حکایت دارد.

15 مهر 1398

افزایش بی حساب و کتاب شهریه در مدارس غیردولتی

زهرا اشرف زاده- البرز- خبرنگار:فصل ثبت نام مدارس فرارسیده و رفتن از یک مدرسه به مدرسه دیگر و بررسی شهریه این مدارس و مطابقت آن با امکانات مدرسه به یکی از دغدغه های خانواده ها تبدیل شده است.

12 مهر 1398

ترفندهای استفاده از گوگل مپ

پیش از خواندن این ترفندها بهتر است با فضای کلی گوگل مپ آشنا شوید. به همین خاطر پیشنهاد می کنیم مطلب راهنمای استفاده از گوگل مپس را بخوانید.

11 مهر 1398

اجلاس بعدی مالی دریای خزر در آستاراخان روسیه برگزار می گردد

نخست وزیر روسیه اظهار داشت، پیشنهاد مسکو برای برگزاری دومین اجلاس مالی دریای خزر در این کشور مورد حمایت دیگر کشورهای ساحلی قرار گرفته و این کنفرانس مهم منطقه ای در سال 2021 در بندر آستاراخان برگزار خواهد شد.

8 مهر 1398

جزئیات قانون جدید مدیریت بحران کشور، تکلیف متولی بحران تهران روشن شد

معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور ویژگی های جدید قانون مدیریت بحران کشور را که روز گذشته از سوی رییس مجلس شورای اسلامی برای اجرا به رییس جمهور ابلاغ شد، تشریح کرد.

6 مهر 1398

برنامه ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم

معاون عمرانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه در محل فعلی عوارضی تهران-قم معضل ترافیکی خاصی وجود ندارد، گفت: برنامه ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم.

5 مهر 1398

احداث راستا برگشت آزادراه رشت از داخل شهر رودبار قطعی شد ، نظر بازاریان تامین شد؟

فرماندار شهرستان رودبار گفت: احداث و عبور جهت برگشت باقیمانده آزادراه رشت - قزوین از داخل شهر رودبار، قطعی شده است.

4 مهر 1398

یک سوم بودجه افغانستان هزینه بخش نظامی می گردد

وزیر اقتصاد افغانستان بیان کرد که یک سوم کل بودجه این کشور برای بخش نظامی مصرف می گردد و این یکی از دلایل رشد کُند مالی افغانستان است.

31 شهریور 1398
29 شهریور 1398

آمار گردشگری سلامت رشد بالایی داشته است

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه آمار گردشگری ما رشد بسیار خوبی داشته است، گفت: در حوزه گردشگری سلامت شاهد رشد بالایی هستیم.

24 شهریور 1398

محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی شد

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی محمد خیاطیان را به عنوان معاون توسعه مدیریت این سازمان منصوب کرد.

23 شهریور 1398

آمار ورود گردشگران خارجی در 7 ماه نخست سال اعلام شد، عراقی ها در صدر

بنا بر اعلام معاون گردشگری، عراق با نزدیک به 2میلیون مسافر همچنان درصدر کشورهایی است که در هفت ماه نخست امسال، بیشترین گردشگر را روانه ایران کرده اند.

23 شهریور 1398

سامان دهی میدان نقش دنیا با در نظر دریافت خرد جمعی و کارکردهای امروزی میدان انجام می گیرد

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان با تاکید بر حفظ اصالت بافت مجموعه دنیای میدان امام (ره) (نقش دنیا) تاکید نمود: هرگونه سامان دهی مرکز میدان به ویژه حوض مرکزی این میدان بزرگ با در نظر دریافت خرد جمعی و کارکردهای امروزی میدان صورت...

21 شهریور 1398

واکنش ژاپن به آزمایش موشکی اخیر کره شمالی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ژاپن تایمز، وزارت دفاع ژاپن با صدور بیانیه ای به آزمایش موشکی اخیر کره شمالی واکنش نشان داد.

21 شهریور 1398

671 برنامه عملیاتی در 30 مرکز دانشگاه فنی و حرفه ای اجرا می شود

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: این دانشگاه 17 راهبرد و 671 برنامه عملیاتی را در سال تحصیلی جدید در 30 مرکز دانشگاهی خود اجرایی می کند.

19 شهریور 1398
تعداد: (64)