پرسپولیس مقابل تراکتور سردرگم و گُنگ بود، بازیکنان استرس داشتند

به گزارش وبلاگ دابی دابی، حمید درخشان در تبادل نظر با خبرنگاران، در مورد باخت یک بر صفر پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته دوم فصل نوزدهم لیگ برتر گفت: به نظرم برای پرسپولیس بازی خوبی نبود. پرسپولیس کمی بی برنامه، گنگ و سردرگم بود و نمی شد برنامه ای برای رسیدن به گل از این تیم دید.

پرسپولیس مقابل تراکتور سردرگم و گُنگ بود، بازیکنان استرس داشتند

وی تاکید نمود: پرسپولیس بازیکنان ارزشمندی دارد که سال هاست کنار هم بازی می نمایند و انتظار می رفت روانتر باشند. این تیم به جز در یکی دو صحنه، موقعیت دیگری خلق نکرد و اینطور به نظر می رسید که بازیکنان دستپاچه و سردرگم هستند.

سرمربی پیشین پرسپولیس با بیان اینکه این تیم با شوت احسان حاج صفی غافلگیر شد و گل خورد، اضافه نمود: گابریل کالدرون در نیمه دوم سه مهاجم به تیم اضافه نمود ولی برنامه ای برای تغذیه این مهاجمان وجود نداشت. درست است که تعویض دو دفاع کناری و اضافه نمودن دو مهاجم دیگر بخشی از پلن B پرسپولیس بود اما بخش دیگر این پلن شامل تغذیه کردن این مهاجمان می گردد که ما برنامه ای ندیدیم.

درخشان یادآور شد: پرسپولیس در این مسابقه سراغ بازی مستقیم و غیر معقول رفت؛ برنامه ای که از مدافعان و دروازه بان تیم آغاز می شد و باب میل تراکتور بود. به نظرم پرسپولیس باید بیشتر به کناره های زمین متمایل می شد و از مهاجمانش استفاده می کرد. پرسپولیس از این بازی مستقیم کمترین بهره را برد.

وی همچنین درباره اشتباهات بازیکنان تراکتور هم اظهار داشت: این اشتباهات طبیعی بود. تراکتور مقابل قهرمان ایران بازی می کرد و می خواست با چنگ و دندان از گلش محافظت کند. برای همین بازیکنان آنها هم استرس داشتند.

پیشکسوت فوتبال ایران همچنین با اشاره به اعتراضات بازیکنان پرسپولیس به داور مسابقه و درگیری با بازیکنان حریف، گفت: اینکه استرس بازیکنان پرسپولیس بیشتر می گردد، چیز خوبی نیست و باعث از دست رفتن تمرکز خواهد شد. به عنوان مثال بیرانوند در یک صحنه به بازیکن حریف حمله کرد. خطا روی دروازه بان یک چیز طبیعی است و بازیکنان باید یاری نمایند آرامش در بازی حاکم گردد.

درخشان در انتها گفت: این استرس بازیکنان پرسپولیس می تواند ناشی از تغییرات و یا پیامد شکست باشد. بازیکنان باید خویشتن دار باشند چون ممکن است به قیمت اخراجشان از زمین و لطمه خوردن بیشتر تیم تمام گردد.

به گزارش وبلاگ دابی دابی، در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال، شامگاه آدینه تیم پرسپولیس در دیدار برابر تراکتورسازی با نتیجه یک به صفر متحمل شکست شد. این دیدار در استادیوم یادگار امام (ره) برگزار گردید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس مقابل تراکتور سردرگم و گُنگ بود، بازیکنان استرس داشتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس مقابل تراکتور سردرگم و گُنگ بود، بازیکنان استرس داشتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید