اخبار سیاسی

کیش در چند قدمی تبدیل به شهری هوشمند

دو پروژه فیبر نوری جزیره کیش با هدف ایجاد زیرساخت های کیفیت بخشی به ارتباطات پایدار در کسب و کار ها و تحقق ایده شهر هوشمند بیستم شهریورماه توسط رئیس جمهور افتتاح می گردد.

26 مهر 1399

وزیر دفاع یمن از تحولات قریب الوقوع در صحنه نبرد اطلاع داد

وزیر دفاع دولت نجات ملی یمن در صنعا گفت: روزهای آینده شاهد تحولات و رویدادهای غیرمنتظره زیادی خواهد بود و خاک یمن بی برو برگشت از لوث متجاوزان و اشغالگران آزاد خواهد شد .

25 مهر 1399

بچه ها تشنه سیستان و بلوچستان به بهانه آب، طعمه گاندو می شوند!

نبود شبکه آبرسانی در روستاهای سیستان و بلوچستان، مردم را مجبور به استفاده از گودال هایی به نام هوتگ می کند؛ هوتگ هایی که جان بچه ها بسیاری را گرفته!

22 مهر 1399

بیانیه جدید فرماندهی عملیات مشترک عراق درباره حملات ترکیه

فرماندهی عملیات مشترک عراق روز پنجشنبه در بیانیه جدیدی تاکید کرد که نیروهای نظامی این کشور از توانایی لازم برای دفاع از کشور در برابر هرگونه حمله خارجی برخوردار هستند.

20 مهر 1399

خبرنگاران هیات طالبان با دستور کار صلح افغانستان راهی پاکستان شد

اسلام آباد - خبرنگاران - منابع رسمی پاکستان با اشاره به دور جدید تلاش های این کشور برای کمک به پیشبرد فرایند صلح افغانستان، از عزیمت یک هیات بلندپایه گروه طالبان از دوحه به مقصد اسلام آباد خبر دادند.

17 مهر 1399

دست رد شورای امنیت بر سینه آمریکا؛ گام بعدی چیست؟

خبرنگاران- شورای امنیت سازمان ملل، با ترکیبی از آرا که انزوای آمریکا را نشان داد؛ قطعنامه این کشور برای تمدید تحریم های تسلیحاتی سازمان ملل علیه ایران را تصویب نکرد. با رد قطعنامه آمریکا، کوشش های این کشور برای تمدید تحریم های تسلیحاتی وارد فاز تازه...

16 مهر 1399

نخستین واکنش وزیر آموزش وپرورش به غیرحضوری شدن سال تحصیلی جدید ، آمارپایین امکان آموزش حضوری درمدارس ، چگونگی حضور یک روزدرمیان دانش آموزان

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در سال تحصیلی باید کلاس ها حضوری تشکیل گردد تا معلمان به شناخت برسند درباره حضور یک روز در میان دانش آموزان شرح داد.

14 مهر 1399

شصت وهفتمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک برگزار گردید

شصت وهفتمین نشست هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز با ریاست صالحی امیری و با حضور اعضای آن با رعایت پروتکل های بهداشتی در محل کمیته برگزار گردید.

13 مهر 1399

کودتای سیاسی به جای مسئولیت پذیری

درحالی که پس از انفجار بیروت احتیاج به مسئولیت پذیری مسئولان لبنانی بیش از هر زمان دیگری احساس می گردد، اما بعضی طرف های داخلی با حمایت های خارجی راستا کودتای سیاسی علیه دولت را در پیش گرفتند.

11 مهر 1399

جزئیات مهم دریافت تسهیلات اعتباری بانک ها با وثیقه گذاری سهام عدالت

خبرنگاران : بانک ها مکلف هستند معادل 50 درصد ارزش روز سهام عدالت را وام با نرخ سود 18 درصد و دوره بازپرداخت 3 ساله به متقاضیان پرداخت کنند.

10 مهر 1399

ظریف: حرف های بولتون را از قدیم هم باور نداشتم

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران سفرش به مسکو را فشرده و دیدارش با رئیس جمهور روسیه را بسیار مفید خواند.

23 شهریور 1399

ترامپ در کوشش برای یافتن رسانه اجتماعی دیگر به جای توئیتر

فارس نوشت: واکنش شدید بعضی رسانه های اجتماعی به پیغام های تحریک آمیز رئیس جمهور آمریکا، وی را مجبور نموده در جست وجوی روش های جدیدی برای مخابره پیغام خود باشد.

11 شهریور 1399

خبرنگاران پژوهشگران جیرفتی 15 ایده محصول محور ارائه کردند

جیرفت - خبرنگاران - مدیر توسعه فناوری سلامت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از ارائه 15 ایده محصول محور توسط واحدهای فناور این دانشگاه اطلاع داد.

7 شهریور 1399

خبرنگاران آمریکا عامل توقف دیپلماسی بین دو کره

پکن- خبرنگاران- هر زمانی که دو کره درگیر تنش های فزاینده شده اند دست های مرئی و نامرئی آمریکا در توقف ارتباطات و دیپلماسی بین این دو کشور همسایه نمودار می شود.

5 شهریور 1399

رونمایی از طرح توسعۀ خدمات دیجیتال ایرانسل در 1034 روستا با حضور وزیر ارتباطات

دسترسی 1034 روستا به شبکۀ ملی اطلاعات، روز شنبه، با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ساختمان مرکزی ایرانسل رونمایی می شود.

21 مرداد 1399

پرسه آنگاه در کوچه پس کوچه های شیراز

مجله آنگاه در ادامه شماره های خاص و موضوعی خود، یکی از شماره هایش را به شهر زیبا و خاطره انگیز شیراز اختصاص داده است.

18 مرداد 1399

شکایت 50 ایالت امریکا از گوگل برای جداشدن بخش تبلیغاتی آن

دادستان تمامی پنجاه ایالت آمریکا در حال تحقیق در خصوص انحصارطلبی گوگل هستند و برای جدا کردن بخش خدمات تبلیغاتی این شرکت از آن به وسیله طرح شکایت کوشش می نمایند.

17 مرداد 1399

نگرانی شدید از خیز دوباره کرونا

گزارش های وزارت بهداشت نشان می دهد که کرونا در کشور دوباره جان گرفته است. آمار ها به یکباره افزایشی شده اند و مقام های مسئول هشدار می دهند که در چند استان شیوع این ویروس دوباره خیز برداشته است.

15 مرداد 1399

خبرنگاران هند ادعای ترامپ را رد کرد

دهلی نو - خبرنگاران - دولت هند روز آدینه ادعای دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا مبنی بر تماس تلفنی با نارندرا مودی نخست وزیر هند و گفت وگو در خصوص تنش مرزی هند با چین را رد کرد.

10 مرداد 1399

العبادی: در حمله داعش آمریکا یک دلار هم کمکمان نکرد

حیدر العبادی در اظهاراتی بی سابقه تاکید کرد که در هنگام حمله داعش به عراق در سال 2014، آمریکا پشت عراق را خالی کرده و یک دلار هم به آن کمک نکرد.

4 مرداد 1399
تعداد: (166)