671 برنامه عملیاتی در 30 مرکز دانشگاه فنی و حرفه ای اجرا می شود

به گزارش وبلاگ دابی دابی، رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: این دانشگاه 17 راهبرد و 671 برنامه عملیاتی را در سال تحصیلی جدید در 30 مرکز دانشگاهی خود اجرایی می کند.

671 برنامه عملیاتی در 30 مرکز دانشگاه فنی و حرفه ای اجرا می شود

ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ دابی دابی با اشاره به وجود 173 دانشکده در سراسر کشورگفت: این دانشگاه برای بروز رسانی کیفیت آموزشی در سال تحصیلی جدید 17 راهبرد تعریف کرده است که در قالب 671 برنامه عملیاتی اجرا می شود.

موفقیت آموزش عالی در آموزش مهارتی است

وی افزود: به عقیده من موفقیت آموزش عالی در آموزش مهارتی است که در این راستا دانشگاه طی 3 سال گذشته نسبت به تجهیز کارگاه های خود فعالیت های خوبی انجام داده است به طوری که در سال 94-95 مبلغ 12 میلیارد تومان هزینه شده بود که در سال های 95-96 مبلغ 201میلیارد بودجه به تجهیزات کارگاهی اختصاص یافت که در سال 96-97 این مبلغ به 441 میلیارد تومان رسید که نشان از رشدو اهمیت مهارت افزایی دانشجویان دارد.

امضاء 12 تفاهم نامه با استانداران

صالحی عمران شرح داد: یکی از فعالیت های خوب دانشگاه امضاء 12 تفاهم نامه با استانداران برای بازسازی و بروز رسانی تجهیزات کارگاه ها و آزمایشگاه هااست که پیش بینی می شود 90 میلیارد در این بخش بتوانیم هزینه کنیم.

هدف دانشگاه افزایش کیفیت آموزشی است

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: امسال هدف دانشگاه افزایش کیفیت آموزشی است که در این رابطه چندین برنامه توانمند سازی برای اساتید خواهیم داشت.

منبع: خبرگزاری فارس

به "671 برنامه عملیاتی در 30 مرکز دانشگاه فنی و حرفه ای اجرا می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "671 برنامه عملیاتی در 30 مرکز دانشگاه فنی و حرفه ای اجرا می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید