2باب مغازه تجهیزات پزشکی در ارومیه پلمب شد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، خبرنگاران/آذربایجان غربی بنا بر درخواست و به دستور معاون دادستان آذربایجان غربی،2 باب مغازه تجهیزات پزشکی فروشی در ارومیه به دلیل احتکار و گرانفروشی ماسک بهداشتی پلمب و به مراجع قضائی معرفی شدند.

2باب مغازه تجهیزات پزشکی در ارومیه پلمب شد

دکتر لعیا صدیق راد مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی استان در جمع وبلاگ دابی دابی گفت: با انتشار خبر ویروس کرونا مراجعات شهروندان جهت تهیه لوازم پیشگیری از ابتلاع به ویروس کرونا در استان افزایش یافت؛ به طوری که در کمتر از 24 ساعت شهروندان از گرانی و عدم عرضه ماسک در داروخانه ها خبر دادند.

وی ادامه داد: در این بین کارشناسان مدیریت تجهیزات و ملزومات مصرفی پزشکی معاونت غذا و داروی استان در بازرسی ویژه با آنالیز جوانب موضوع گرانفروشی و عدم عرضه ماسک توسط بعضی داروخانه ها و مراکز عرضه تیم گشت مشترک از صنف تجهیزات پزشکی سطح شهر ارومیه بازدید کردند.

دکتر صدیق راد توضیح داد: در جریان این بازدیدها در یک روز از بیش از 10 واحد فروش و نیز شرکت های پخش بازدید به عمل آمد و در نهایت 2 باب مغازه تجهیزات پزشکی فروشی به دلیل احتکار وگرانفروشی ماسک بهداشتی با هماهنگی و دستور معاون محترم دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان پلمب و از ادامه فعالیت تا مشخص تکلیف پرونده جلوگیری شد.

به گزارش وبلاگ دابی دابی به نقل از روابط عمومی علوم پزشکی استان، مدیر تجهیزات و ملزومات پزشکی معاونت غذا و داروی علوم پزشکی استان اظهار کرد: هموطنان می توانند هرگونه شکایات خود را به وسیله شماره تلفن 190 مرکز اطلاع رسانی دارو و سموم جهت رسیدگی در اسرع وقت اعلام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "2باب مغازه تجهیزات پزشکی در ارومیه پلمب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2باب مغازه تجهیزات پزشکی در ارومیه پلمب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید