یوونتوس پیشنهاد بارسلونا برای جذب دلیخت را رد کرد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، باشگاه یوونتوس به پیشنهادی که از سوی بارسلونا برای مدافع هلندی اش شده بود، پاسخ منفی داد.

یوونتوس پیشنهاد بارسلونا برای جذب دلیخت را رد کرد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، باشگاه بارسلونا که تابستان گذشته به دنبال به خدمت دریافت ماتیس دلیخت از آژاکس بود، در تازه ترین اقدام خود بار دیگر شانس خود را برای جذب این مدافع هلندی که در حال حاضر در یوونتوس عضویت دارد، امتحان نموده که البته به نتیجه دلخواه نرسیده است. نشریه دیلی میل انگلیس با انتشار گزارشی مدعی شد باشگاه یوونتوس پیشنهاد 66 میلیون پوندی (73 هزار یورویی) بارسلونا بابت جذب ماتیس دلیخت را رد نموده است.

این مدافع هلندی که با وجود مصدومیت جورجو کیه لینی در اوایل فصل جاری خیلی زود به ترکیب اصلی یوونتوس راه یافت، فصل را با فراز و نشیب هایی شروع کرد، اما در ادامه توانست کم کم بازی های بهتری را کنار لئوناردو بونوچی از خود به نمایش بگذارد.

ماتیس دلیخت تابستان گذشته با وجود پیشنهادهایی که از باشگاه هایی همچون منچستریونایتد، بارسلونا و پاری سن ژرمن داشت، در نهایت با قراردادی پنج ساله به ارزش 75 میلیون یورو به علاوه 10.5 میلیون یورو پاداش های در نظر گرفته شده از آژاکس به راه راه پوشان تورین پیوست.

این مدافع 20 ساله پیش از این درباره چرایی انتخاب یوونتوس و پشت کردن به پیشنهادهای دیگرش گفته بود: همواره شیفته هنر دفاع کردن ایتالیایی ها بودم. خیلی از بازیکنانی که به نوعی از آنها الگوبرداری می کردم، ایتالیایی بودند از جمله پائولو مالدینی، فرانکو باره سی، آلساندرو نستا، فابیو کاناوارو، گائتانو شیرآ ... حالا هم می توانم به الگوبرداری در این زمینه ادامه دهم. عاشق نوع دفاع کردن تیم های ایتالیایی هستم.

دلیخت که تا سال 2024 تحت قرارداد یوونتوس است، این فصل در 27 بازی برای راه راه پوشان تورین به میدان رفته و پیروز شده دو گل هم به ثمر برساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "یوونتوس پیشنهاد بارسلونا برای جذب دلیخت را رد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوونتوس پیشنهاد بارسلونا برای جذب دلیخت را رد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید