کونته: اینتر هنوز انسجام کافی را ندارد، شکست خوردن همیشه باید آزارمان بدهد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، سرمربی تیم فوتبال اینتر پس از قبول شکست مقابل تیم سابقش اعتراف کرد که شاگردان او هنوز به اندازه کافی منسجم نیستند.

کونته: اینتر هنوز انسجام کافی را ندارد، شکست خوردن همیشه باید آزارمان بدهد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، اینتر دومین بازی اش در جام قهرمانان بین المللی را هم باخت. این تیم امروز در مصاف با یوونتوس در شهر نانجین چین، در حالی که از حریف پیش افتاده بود در نهایت در ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 3 باخت. این در حالی است که اینتر در بازی قبلی اش مقابل منچستریونایتد هم بازنده میدان را ترک کرده بود.

آنتونیو کونته، سرمربی نراتزوری در خاتمه بازی به وبلاگ دابی دابی گفت: من فکر می کنم که ما در این بازی نسبت به بازی قبلی مان مقابل منچستریونایتد پیشرفت قابل توجهی داشتیم. مهمترین چیز این است که منسجم بازی کردن در ذهن بازیکنان ما نهادینه شود. ما باید با انسجام بازی کنیم و حریف را تحت فشار قرار دهیم. زمانی که توپ داریم باید آن را هدفمند جلو ببریم و بازی مان را به حریف تحمیل کنیم.

کونته ادامه داد: من از نتیجه راضی ام چون گروهی از بازیکنان را دارم که واقعاً دارند تلاش می کنند. با این حال ما در پنالتی ها باختیم و ذهنیت تیم باید طوری باشد که همیشه از شکست خوردن آزرده خاطر شود، حتی اگر در ضربات پنالتی یک بازی محبت آمیز باشد. این احساس ناراحتی نه فقط برای بازیکنان بلکه باید برای تمام اعضای کادر فنی و مدیران باشگاه نیز باشد. باخت باید خشمی در ما ایجاد کند که انگیزه مان را برای بردن بازی بعد افزایش دهد. من کم کم دارم نشانه های بروز هویت در تیمم و شیوه ای که به میدان می رود را می بینم. باید همین راه را ادامه دهیم، سرمان را پایین بیندازیم و فقط تلاش کنیم. هنوز خیلی کارها هست که باید انجام شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کونته: اینتر هنوز انسجام کافی را ندارد، شکست خوردن همیشه باید آزارمان بدهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کونته: اینتر هنوز انسجام کافی را ندارد، شکست خوردن همیشه باید آزارمان بدهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید