چگونه نور یک ویدیو را قبل و پس از ضبط در آیفون روشن کنید

به گزارش وبلاگ دابی دابی، شاید این خبر خوبی برای بسکمک از افراد فعال در شبکه های اجتماعی است که همیشه به دنبال بت قوی ترین تصاویر هستند. با کمک روشن کردن تصاویر، وضوح بیشتر خواهد بود و می توانید ویدئوهایی زیباتر را منتشر کنید.

چگونه نور یک ویدیو را قبل و پس از ضبط در آیفون روشن کنید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بهترین روش برای اطمینان از میزان روشن بودن فیلمهای شما ، تنظیم میزان روشنایی در دوربین آیفون خود قبل از شروع ضبط یا هنگام ضبط است.

اگرچه دوربین آیفون شما اجازه نمی دهد که یک ویدیو را بعد از ضبط روشن کنید ، اما می توانید یک برنامه رایگان را دانلود کنید که به شما امکان می دهد ویدیوهای موجود را روشن تر و ویرایش کنید. یک فیلم تاریک چندان لذت بخش نیست ، اما اغلب در هنگام ضبط افراد در تعیین نور اشتباه می کنند.

درخشان کردن یک فیلم آیفون می تواند عملکرد را روی صفحه نمایش آسانتر کرده و در صورت آپلود آن در یک سایت یا صفحه وب رسانه ای ، این فیلم جذاب تر شود.متأسفانه ، برنامه دوربین داخلی آیفون به شما امکان نمی دهد ویدیوها را بعد از ایجاد آنها روشن کنید ، بنابراین همیشه باید قبل از شروع ضبط ، سعی کنید یک ویدیو را روشن تر کنید.

نحوه روشن کردن یک فیلم آیفون قبل یا هنگام ضبط

-برنامه دوربین را باز کنید و انگشت خود را به چپ بکشید تا عکس را به ویدیو تغییر دهید

-روی صفحه ضربه بزنید تا جعبه ای با نماد خورشید ظاهر شود

-روی صفحه نمایش آیفون خود ضربه بزنید و انگشت خود را به سمت بالا بکشید تا ویدیو روشن تر شود

-انگشت خود را روی صفحه آیفون نگه دارید و قبل از شروع ضبط ، آن را به سمت بالا بکشید تا صحنه روشن شود. همچنین می توانید این کار را در حالی انجام دهید که فیلم را در هر زمان ضبط می کنید

نحوه روشن کردن یک فیلم آیفون پس از ضبط

ویژگی های رایگان برنامه InShot به شما امکان می دهد ویدیوی آیفون را بعد از ضبط روشن تر کنید ، همچنین به افزودن فیلترها ، متن و بسیاری از ویژگی های ویرایش دیگر دسترسی دارد:

-برنامه InShot را باز کنید و به نماد ویدئو ضربه بزنید ، سپس روی جدید ضربه بزنید

- فیلم (یا فیلم ها را اگر در حال ادغام پرونده ها هستید) انتخاب کنید

-با استفاده از علامت تیک ، روی دایره سبز ضربه بزنید

-در صفحه بعدی ، روی کلمه فیلتر ضربه بزنید

-می توانید ویدیو را با فیلترها روشن کنید

- روی زبانه تنظیم ضربه بزنید ، سپس با استفاده از جلوه LIGHTNESS ، نوار لغزنده را به سمت راست حرکت دهید تا ویدیو را روشن تر کنید.همچنین می توانید از تب Adjust برای روشنایی دستی فیلم خود استفاده کنید

-می توانید با جلوه های دیگر مانند WARMTH و SATURATION بازی کنید زیرا با افزایش این موارد ، برخی از فیلم ها روشن تر به نظر می رسد

منبع: انتخاب

به "چگونه نور یک ویدیو را قبل و پس از ضبط در آیفون روشن کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه نور یک ویدیو را قبل و پس از ضبط در آیفون روشن کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید