پرداخت ماهانه حق التدریس شاغلین و حقوق خرید خدمتی ها از مهر ماه

به گزارش وبلاگ دابی دابی، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت که طی هماهنگی هایی که با سازمان برنامه انجام دادیم و بر اساس دستورالعمل پرداخت حقوقی که سازمان برنامه و بودجه صادر نموده است، حق التدریس شاغلین و حقوق نیروهای خرید خدمتی از مهر ماه به صورت ماهانه پرداخت می گردد.

پرداخت ماهانه حق التدریس شاغلین و حقوق خرید خدمتی ها از مهر ماه

علی الهیار ترکمن در گفت وگو با ایسنا، درباره پرداخت ماهانه حق التدریس شاغلین و نیروهای خریدخدمات توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: ماه گذشته اخباری از رایزنی با سازمان برنامه و بودجه منتشر شد که در راستای اجرای بند کاف تبصره 12 قانون بودجه است. در این بند اشاره شده است که دستگاه های اجرایی باید تمام مواردی که ماهیت حقوق دارد را به صورت منظم و ماهانه همانند حقوق پرداخت نمایند.

وی اضافه نمود: در آموزش و پرورش غیر از حقوق کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی چهارقلم دیگر ماهیت حقوق دارند که حق التدریس آزاد، حق التدریس شاغلین، حقوق نیروهای خرید خدمت و سرباز معلم ها را شامل می گردد.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه از سال 97 حقوق سرباز معلم ها و حق التدریس های آزاد را به صورت ماهانه پرداخت می کنیم و معوقه ای در این دو قلم نداشته ایم گفت: دو قلم حق التدریس شاغلین و نیروهای خرید خدمتی معوقه می شد که باید پرداخت آن طبق قانون به صورت ماهانه انجام می گرفت.

الهیار ترکمن ادامه داد: طی هماهنگی هایی که با سازمان برنامه انجام دادیم و بر اساس دستورالعمل پرداخت حقوقی که سازمان برنامه و بودجه صادر نموده، حقوق این دو گروه نیز از مهر ماه به صورت ماهانه پرداخت می گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پرداخت ماهانه حق التدریس شاغلین و حقوق خرید خدمتی ها از مهر ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت ماهانه حق التدریس شاغلین و حقوق خرید خدمتی ها از مهر ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید