هاشم پور: برای پرداخت پاداش ها به تاج اطمینان داریم، مسئولان برگزاری دوست داشتند اسپانیا قهرمان گردد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، عباس هاشم پور، سرمربی تیم فوتبال ساحلی کشورمان مدعی شد، مسئولان برگزاری مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی تمایل به قهرمانی تیم اسپانیا داشته اند.

هاشم پور: برای پرداخت پاداش ها به تاج اطمینان داریم، مسئولان برگزاری دوست داشتند اسپانیا قهرمان گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ دابی دابی، عباس هاشم پور بعد از بازگشت تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به ایران به دنبال قهرمانی این تیم در رقابت های جام بین قاره ای، گفت: خدا را شکر که توانستیم به این مقام دست پیدا کنیم. جا دارد در اینجا از مهدی تاج و خانم پریا شهریاری به خاطر حمایت های شان تشکر کنم. ما قبل از اعزام به این مسابقات تدارک خوبی دیده بودیم و رقابت های المپیک ساحلی که در آن به مقام سوم دست پیدا کردیم یاری زیادی به آماده سازی تیم ملی ساحلی کرد.

وی با تأکید بر اینکه سطح مسابقات جام بین قاره ای بالا بود، خاطر نشان کرد: حریفان ما در جام بین قاره ای تیم های قدری بودند. تیمی مثل روسیه را همه می شناسند. مصر هم شرایط خیلی خوبی داشت. امارات هم نسبت به دوره های قبل خیلی پیشرفت نموده بود. ما در بازی با این تیم دو بازیکن خیلی خوب مان اکبری و احمدزاده را به خاطر مصدومیت و بیماری از دست دادیم. جا دارد در اینجا تشکری هم از رئیس بیمارستان ایرانیان دبی داشته باشم که نهایت همکاری را با ما داشت. احمدزاده چهار ساعت در این بیمارستان بستری بود. در خصوص تیم اسپانیا هم همه می دانند که مسئولان مسابقات اسپانیایی بودند و دوست داشتند این تیم قهرمان گردد که با درخشش بازیکنان این اتفاق رخ نداد.

هاشم پور در خاتمه راجع به پاداشی که مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال برای ملی پوشان ساحلی در نظر گرفته است، گفت: در این مورد آقای تاج صحبت هایی را قبل از رسیدن تیم به ایران عنوان نمود که از او تشکر می کنیم. حقیقتاً بازیکنان برای پاداش بازی نمی نمایند، چرا که در این مورد به رئیس فدراسیون و حمایت هایش از فوتبال ساحلی اطمینان دارند. ما دنبال این هستیم که ان شاءالله با برنامه ریزی بهتر در مسابقات پیش رو به موفقیت های مان ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "هاشم پور: برای پرداخت پاداش ها به تاج اطمینان داریم، مسئولان برگزاری دوست داشتند اسپانیا قهرمان گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشم پور: برای پرداخت پاداش ها به تاج اطمینان داریم، مسئولان برگزاری دوست داشتند اسپانیا قهرمان گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید