نجات جوان طبسی از خودکشی توسط پلیس

به گزارش وبلاگ دابی دابی، خبرنگاران/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی طبس گفت: مأموران انتظامی طبس با حضور به موقع خود، جوانی 27 ساله را که قصد خودکشی داشت با استفاده از روش های مشاوره ای از این اقدام منصرف و جان وی را نجات دادند.

نجات جوان طبسی از خودکشی توسط پلیس

سرهنگ محمود علی پور، اظهار کرد: حوالی ساعت 3 و 30 دقیقه بامداد روز گذشته، فردی با مرکز فوریت های پلیس 110 تماس گرفت و عنوان داشت که به دلیل مشکل خانوادگی با همسرش قصد خودکشی دارد که بلافاصله موضوع فوق با قاضی کشیک هماهنگ شد و ماموران گشت کلانتری 11 عباسپور و گشت یگان امداد شهرستان طبس در آدرس اعلامی حضور یافتند.

به گزارش وبلاگ دابی دابی، به نقل از پایگاه خبری پلیس، وی اضافه کرد: با حضور به موقع ماموران پلیس در آدرس مورد نظر، جوانی 27 ساله که در حال ارتکاب به خودکشی با روش حلق آویزی بود، با استفاده از روش های مشاوره ای توسط ماموران نجات یافت.

علی پور گفت: پس از نجات جان این شهروند توسط ماموران پلیس، وی به کلانتری منتقل و تحویل خانواده اش شد که خانواده این جوان با حضور در کلانتری از اقدام سریع مأموران تقدیر کردند.

فرمانده انتظامی طبس اعلام کرد: این شهروند طبسی که دچار اختلافات خانوادگی بود با یاس و نا امیدی نسبت به آینده و نداشتن اعتماد به نفس در مبارزه با مسائل زندگی در پی یک تصمیم آنی قصد خودکشی داشت که با اقدامات مشاوره ای ماموران پلیس طبس از مرگ نجات یافت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نجات جوان طبسی از خودکشی توسط پلیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات جوان طبسی از خودکشی توسط پلیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید