مقاومت و مقابله با آمریکا افتخار ایران اسلامی است

به گزارش وبلاگ دابی دابی، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی گفت: امروز همگان می دانند که افتخار مقاومت، مقابله و تسخیر سفارتخانه آمریکای جنایتکار و مبارزه با توطئه های این کشور در دنیا متعلق به ایران اسلامی است.

مقاومت و مقابله با آمریکا افتخار ایران اسلامی است

به گزارش خبرنگار از ، عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی در مراسم راهپیمایی 13 آبان زاهدان گفت: امروز سفارتخانه های آمریکا در دنیا محلی برای جاسوسی و تخریب یک منطقه محسوب می گردد، اما هیچ کشوری جرات مقابله با این توطئه را ندارد و تنها کشور پرچمدار مبارزه با آمریکا در دنیا ایران است.

او ادامه داد: 41 سال قبل سفارتخانه آمریکا در تهران توسط دانشجویان مومن و پیرو خط امام (ره) تسخیر شد، سفارتخانه ای که به نام سفارت، لانه جاسوسی آمریکا در ایران اسلامی بود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی بیان نمود: 444 روز افراد این سفارتخانه در گروگان دانشجویان بودند و موارد بسیار جاسوسی، افراد و شخصیت های وابسته شناسایی و رسوا شدند.

او گفت: 400 دانشجو این حرکت بزرگ را به پشتوانه مردم انجام و طبل رسوایی آمریکا را در دنیا به صدا در آوردند.

ضرغامی توضیح داد: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی آمریکا به جای متنبه شدن به دشمنی با ایران برخواست و توطئه های بسیاری را تاکنون علیه ملت ما انجام داده است.

او بیان نمود: امروز معین شد به هیچ عنوان نمی توان به آمریکا اعتماد کرد.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی گفت: آمریکا در این 6 سال اخیر هیچ حرکتی برای برداشتن تحریم ها انجام نداد، بلکه تحریم های جدیدتری را نیز به کشور ایران تحمیل نموده است.

او گفت: هم اینک هیچ راهی بهتر و نتیجه بخش تر از توجه به درون و استفاده از ظرفیت های داخلی و نیروی انسانی کارآمد نیست.

ضرغامی مردم سیستان و بلوچستان را مرزدارانی غیور و شجاع خطاب کرد و اضافه نمود: مردم این استان حق بزرگی بر گردن مردم سایر استان ها و مسئولان دارند چراکه تامین امنیت و نگهبانی مرز ها توسط مردمان شجاع و غیور این منطقه انجام می گردد.

او ادامه داد: مردم سیستان و بلوچستان قهرمانانی شجاع در طول تاریخ بوده و هستند که همیشه برای حفظ جان سایر هم نوعان خود جان شیرینشان را نثار نموده اند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی فضای مجازی بیان نمود: سیستان و بلوچستان محل نمایش اتحاد، برادری و رفتار صمیمانه 2 جریان بزرگ مذهبی در دنیاست.

او مردم سیستان و بلوچستان را مردمی بیدار، مطلع و بصیر دانست و اضافه نمود: این مردم همیشه پیشتیبان نظام و رهبری بوده و اتحاد و همدلی افراد شرکت نماینده در راهپیمایی 13 آبان در شهر زاهدان را به جرات می توانم بگویم در کمتر جایی دیده ام.

ضرغامی اضافه نمود: مردم ولایتمدار سیستان و بلوچستان با مسائل بسیاری دست و پنجه نرم می نمایند که این امر نیازمند توجه خاص و ویژه مسئولان به این منطقه است.

او سیستان و بلوچستان را استانی خاص با ظرفیت های ویژه و منحصر به فرد دانست و گفت: باید دولتمردان با مشورت و ارائه طرح مناسب این ظرفیت ها را شناسایی و درصدد برطرف مسائل این مردم برآیند.

ع

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مقاومت و مقابله با آمریکا افتخار ایران اسلامی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاومت و مقابله با آمریکا افتخار ایران اسلامی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید