مسائل از حد گذشته و تنها راه نجات استقلال خصوصی سازی است

به گزارش وبلاگ دابی دابی، داریوش یزدانی در مصاحبه با خبرنگاران گفت: عدم ثابت مدیریت در استقلال یکی از عظیم ترین مسائل این باشگاه در سالهای اخیر بوده و یکی از اصلی ترین عوامل عدم نتیجه گیری. از آنجایی که مدیران هم می دانند دوران مدیریت شان کوتاه است اغلب نگاه شان کوتاه مدت است و به جای رفع کردن ریشه ای مسائل، نگاهی گذرا به آن دارند چون بر این باورند که در آینده حضور ندارند تا جوابگوی عملکرد خودشان باشند.

مسائل از حد گذشته و تنها راه نجات استقلال خصوصی سازی است

پیشکسوت آبی پوشان تاکید نمود: با این مسائل فراوان اقتصادی که مثل تار عنکبوت پیرامون این تیم تنیده شده به نظر می رسد تنها راه نجات باشگاه واگذاری آن به بخش خصوصی باشد. اتفاقی که در همه سالهای گذشته فقط حرف آن زده شده و برای همین است که هرچقدر هم که این روزها اخبار جدی در این خصوص می شنویم، باز هم باور پذیری آن سخت می شود.

یزدانی در ادامه بیان داشت: گرچه همانطور که گفتم باور پذیری آن سخت است، اما واقعاً امیدوارم این بار عزم دولت برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی کاملاً جدی باشد چرا که این تنها راه باقی مانده برای نجات این دو باشگاه از ورطه ورشکستگی و نابودی می باشد.

ملی پوش سابق کشورمان در مورد ادامه فعالیت های فوتبال و به خصوص لیگ برتر خاطرنشان ساخت: اولویت جهان در این روزها سلامتی مردم و شکست دادن کرونا است. فوتبال هم مثل خیلی از فعالیت های دیگر کشورهای مختلف در اولویت نیست و دولتها تمرکزشان را برای مبارزه با این بیماری که مثل یک سلاح کشتار جمعی به جان جهان افتاده گذاشته اند. اما اینکه بعد از کنترل و مهار این بیماری چه باید کرد را الان نمی شود گفت. ابتدا باید صبر کرد و دید چه زمانی کشور به حالت عادی باز می شود. اما بدیهی است که اگر تا اوایل اردیبهشت شرایط کشور عادی نشود، ادامه مسابقات عملاً منتفی خواهد بود. در این صورت باید لیگ را بدون معرفی قهرمان کنسل بیان کرد.

وی اضافه نمود: در صورت کنسل شدن لیگ تنها معرفی قهرمان و حتی تیم های راه یافته به لیگ قهرمانان مهم نیست. مهمتر از آن چگونه حل کردن معادلات پایین جدول است. حداقل پنج شش تیم در خطر سقوط قرار دارند و در این منطقه از جدول اتفاقات زیادی می تواند بیفتد. محاسبه همین جدول به عنوان جدول نهایی اجحاف در حق بسیاری از تیم هاست که حق شان پایمال می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مسائل از حد گذشته و تنها راه نجات استقلال خصوصی سازی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسائل از حد گذشته و تنها راه نجات استقلال خصوصی سازی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید