مراسم بزرگداشت پدر کوهورت ایران برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، مراسم بزرگداشت پروفسور رضا ملک زاده؛ پدر کوهورت کشور و معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همزمان با روز پزشک در شیراز برگزار می گردد.

مراسم بزرگداشت پدر کوهورت ایران برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، حبیب شریف، رئیس بنیاد نخبگان فارس با اشاره به برگزاری مراسم های تکریم و پاسداشت خدمات نخبگانی مفاخر بومی، گفت: تجلیل و تکریم از نخبگان و سرآمدان عرصه علم و فرهنگ کشور به منظور پاسداشت مقام اثرگذاری والای این بزرگان در جامعه، وظیفه خطیری است که باید به نحو شایسته به انجام رسد و این افتخارآفرینان و قهرمانان ملی، به عنوان الگو به جوانان معرفی شوند.

وی اضافه نمود: بنیاد نخبگان استان فارس به نمایندگی از بنیاد ملی نخبگان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز، هفتمین همایش ملی پاسداشت نخبگی را 31 مردادماه همزمان با روز پزشک، به منظور تکریم و الگوسازی از فعالیت های علمی، پژوهشی و اجرایی پروفسور رضا ملک زاده، پدر کوهورت کشور و استاد برجسته علوم پزشکی برگزار می نماید.

شریف ادامه داد: علاقه مندان می توانند مقالاتی با موضوع شخصیت یا فعالیت های علمی این استاد بزرگوار، به صورت نقد و تحلیل و یا نوشته هایی از نوع خاطره و دلنوشته، به دبیرخانه این مراسم ارسال نمایند و در انتها نیز از برگزیده این مقالات به عنوان کتاب در همایش رونمایی خواهد شد.

گفتنی است، مراسم بزرگداشت پروفسور رضا ملک زاده؛ پدر کوهورت کشور، معاون پژوهشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و استاد برجسته علوم پزشکی، 31 مردادماه همزمان با روز پزشک در شیراز برگزار می گردد.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا شرکت در این همایش ملی، به سامانه بنیاد نخبگان استان فارس مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مراسم بزرگداشت پدر کوهورت ایران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم بزرگداشت پدر کوهورت ایران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید