فاوره: خوشحالم که بعد از سه تساوی دوباره طعم پیروزی را چشیدیم

به گزارش وبلاگ دابی دابی، سرمربی تیم فوتبال بوروسیا دورتموند از شکسته شدن طلسم زردپوشان وستفالن در لیگ قهرمانان اروپا خرسند است.

فاوره: خوشحالم که بعد از سه تساوی دوباره طعم پیروزی را چشیدیم

به گزارش وبلاگ دابی دابی، تیم فوتبال بوروسیا دورتموند شب گذشته (چهارشنبه) در هفته دوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میزبان خود اسلاویاپراگ جمهوری چک را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و سه امتیاز یک بازی خارج از خانه را کسب کرد.

لوسین فاوره، سرمربی دورتموند پس از بازی به وبلاگ دابی دابی گفت: اسلاویاپراگ تیمی قدرتمند و بسیار خطرناک بود. البته دیدن چنین عملکردی از آنها برای من غافلگیر کننده نبود. بازیکنان اسلاویا بسیار دونده بودند و عملکرد بسیار خوبی ارائه کردند. برای ما بردن بازی در این مسابقه بسیار مهم بود. ما بعد از سه تساوی (در لیگ قهرمانان) انتها دوباره بردیم و از این بابت خوشحالیم. پیروزی امشب برای پیشروی مان در این فصل لیگ قهرمانان اروپا بسیار مهم بود. اینکه از دریافت گل های غیرضروری و ساده جلوگیری کردیم هم بسیار مهم بود چون همواره امکان ندارد که حاشیه امنیت مان را به 3 یا 4 گل افزایش دهیم.

فاوره در ادامه به تمجید از ستاره تیمش اشرف حکیمی که زننده هر دو گل مسابقه بود پرداخت و گفت: حکیمی مرا تحت تأثیر قرار داد. او با اینکه کاملاً آماده نبود دو گل به ثمر رساند آن هم در شرایطی که به بازی در این پست جدید عادت نداشت. با این حال او هر بار که پا به توپ می شد و حرکتی هجومی ترتیب می داد، بسیار خطرناک بود و من از عملکردش راضی ام.

دورتموند به لطف کسب پیروزی در چک، اکنون با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به بارسلونا صدرنشین جدول گروه F است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فاوره: خوشحالم که بعد از سه تساوی دوباره طعم پیروزی را چشیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فاوره: خوشحالم که بعد از سه تساوی دوباره طعم پیروزی را چشیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید