عزیزی خادم: در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت ویژه ای از کاندیدای خاصی ندارم، باید برنامه های نامزدها را مطالعه کنم

به گزارش وبلاگ دابی دابی، شهاب الدین عزیزی خادم، رئیس هیئت مدیره باشگاه سایپا بیان نمود که در انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال حمایت ویژه ای از کاندیدای خاصی نخواهد داشت.

عزیزی خادم: در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت ویژه ای از کاندیدای خاصی ندارم، باید برنامه های نامزدها را مطالعه کنم

شهاب الدین عزیزی خادم در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دابی دابی درباره اینکه آیا در انتخابات پیش روی فدراسیون فوتبال از کاندیدای خاصی حمایت خواهد کرد یا نه، گفت: در پاسخ به پرسش اصحاب رسانه در مورد حمایت اینجانب از نامزد خاصی برای ریاست فدراسیون فوتبال در انتخابات پیش رو، ضمن احترام به همه بزرگوارانی که در صحنه انتخابات حضور دارند و خود را در معرض آرا قرار دادند و با آرزوی توفیق برای این عزیزان، برنامه ای برای حمایت ویژه از کاندیدایی ندارم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سایپا و عضو سابق هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اضافه نمود: البته با توجه به رویکرد، برنامه محوری، مدرن سازی و دانش بنیان کردن فوتبال ملی بر پایه یک برنامه جامع راهبردی، تا قبل از مطالعه و تأمل در برنامه ها و رویکردها و تیم همکار، اظهارنظر رسمی نیز در این مورد نخواهم داشت.

عزیزی خادم با اشاره به اهمیت برنامه ها و سیاست های نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال برای پیشبرد فوتبال شرح داد: اگر بنا بر اظهارنظری در مورد انتخابات باشد، پس از تأمل و مطالعه در برنامه ها و سیاست های کاندیداها، این اتفاق رخ خواهد داد. چه بسا پس از مطالعه برنامه ها در جهت تقویت، رشد و پیشرفت فوتبال ملی نکاتی را در اختیار ذینفع ها و رسانه های محترم قرار خواهم گذاشت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عزیزی خادم: در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت ویژه ای از کاندیدای خاصی ندارم، باید برنامه های نامزدها را مطالعه کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: در انتخابات فدراسیون فوتبال حمایت ویژه ای از کاندیدای خاصی ندارم، باید برنامه های نامزدها را مطالعه کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید