صرف صبحانه 3 قهرمان تنیس جهان، فدرر، نادال، جوکوویچ

به گزارش وبلاگ دابی دابی، تنیس ورزش انفرادی است که نمی توانی در کنار زمین با کسی مشورت کنی.

صرف صبحانه 3 قهرمان تنیس جهان، فدرر، نادال، جوکوویچ

تنیسور صربستانی در یک گفت وگوی محبت آمیز اظهار نظر جالبی درباره رقیب های قدیمی اش کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رافائل نادال، نواک جوکوویچ و راجر فدرر در صبحانه ای که BBC تدارک دیده بود درباره موضوعات مختلفی صحبت کردند. هر سه تنیسور اکنون در لندن حضور دارند و برای قهرمانی در تور ATP رقابت می کنند. جوکوویچ درباره زمان صرف شده با نادال و فدرر شوخی کرد و گفت: می دانیم که سال هاست در رقابت های تنیس در کنار هم هستیم تا جایی که من آنها را بیش از پدر و مادرم دیده ام.

تنیسور صربستانی به سختی رشته تنیس پرداخت و گفت: تنیس ورزش انفرادی است که نمی توانی در کنار زمین با کسی مشورت کنی. می دانی همه مسئولیت ها با تو است و باید کنترل بدن و ذهنت را در اختیار داشته باشی.

فدرر درباره یکی کردن تنیس با زندگی خانوادگی اش اظهار کرد: باید زیاد کار کنید اما من این را دوست دارم. تنها روشی است که برای کار کردن می بینم. دوست دارم به حضورم در میادین ادامه دهم و فرزندانم نیاز دارند در تورها شاد باشند. چهار فرزند دارم و کارهای خانه موجب می شوند سرم شلوغ شود. شب ها نیز وقتم آزاد نیست. زمانی که یکی از آنها احساس خوبی نداشته باشد از خواب بیدار می شوم. آنها با گفتن کلمه متاسفم از من عذرخواهی می کنند و من به آنها می گویم نگران نباشید. پدر و مادرتان اینجا هستند تا احساس خوبی داشته باشید. شرایط زمانی سخت می شود که این اتفاق ها پیش از نیمه نهایی یا فینال برابر یکی از رقیبان بزرگ رخ دهد.

تنیسور سوییسی درباره شایعه بازنشستگی اش گفت: اولین کسی خواهم بود که خودم را بازنشسته می کنم. ما نمی دانیم دقیقا در چه زمانی حرفه خود را کنار می گذاریم که این موضوع جالب است. با این حال از همه زیباتر این است که همه اینجا هستیم و از بازی کردن در میادین لذت می بریم. بدون مشکل جسمانی خاصی به رقابت خود ادامه می دهیم که این یک امتیاز است. همچنین می توانیم خوب بازی کنیم و موفقیت کسب کنیم.

از طرفی نادال درباره سرانجام دوران بازی اش اظهار کرد: می دانید که همیشه فکر می کردم تنیس را در 30 سالگی کنار می گذارم. همه فکر می کنند ما دوران کوتاهی داریم اما ما همچنان در حال بازی کردن هستیم.

تنیسور اسپانیایی در سرانجام به بازگشت اندی ماری اشاره کرد و گفت: می خواهد علاقه وافرش را به تنیس نشان دهم چون او با وجود همه آن روزهای سخت و آسیب دیدگی ها دوباره به میادین برگشت و توانست فاتح یک جام شود. همچنین خوب بازی کرد. این یک پیام امیدبخش برای تنیسورها و همه است.

منبع: عصر ایران

به "صرف صبحانه 3 قهرمان تنیس جهان، فدرر، نادال، جوکوویچ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صرف صبحانه 3 قهرمان تنیس جهان، فدرر، نادال، جوکوویچ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید