شکایت باشگاه پرسپولیس از بازیکن ماشین سازی بعد از باخت به سپاهان!

به گزارش وبلاگ دابی دابی و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در پی اظهارات فرید بهزادی کریمی بازیکن ماشین سازی تبریز مبنی بر تمایلی که به عدم قهرمانی پرسپولیس وجود دارد و در پی شکست این تیم برابر سپاهان صورت گرفت، باشگاه پرسپولیس پیگیری جدی خود را شروع کرد.

شکایت باشگاه پرسپولیس از بازیکن ماشین سازی بعد از باخت به سپاهان!

ایرج عرب مدیرعامل باشگاه پرسپولیس دستور پیگیری این موضوع را صادر کرد که در پی آن، بخش حقوقی باشگاه اقدام به تنظیم دادخواست نمود.

در این دادخواست از مراجع مسئول فدراسیون فوتبال در امور انضباطی و برگزاری پاک رقابت های لیگ، خواسته شده است علاوه بر رسیدگی به ادعاهای مطرح شده از سوی بازیکن ماشین سازی تبریز بعد از شکست روز آدینه این تیم در اصفهان، شائبه ها و تردیدهای پیش آمده را بر اساس اصول رقابت جوانمردانه و مساوات تا حصول نتیجه قطعی مورد پیگیری دقیق قرار دهد.

اظهارات بهزادی کریمی که درباره عدم قهرمانی پرسپولیس و تمایلات در تبریز برای این منظور که به محض شکست تیمش برابر سپاهان مطرح شده بود، به شکل گسترده ای در شبکه های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است و با توجه به شرایط مالکیت و اداره این باشگاه، برآورد های فراوانی را رقم زد.

باشگاه پرسپولیس نیز خواستار آن شده است که مراجع مسئول در این امر رسیدگی لازم را با توجه به ابزارهای تحت اختیار، انجام دهند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شکایت باشگاه پرسپولیس از بازیکن ماشین سازی بعد از باخت به سپاهان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت باشگاه پرسپولیس از بازیکن ماشین سازی بعد از باخت به سپاهان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید