شخصیت شناسی از روی کفش مردانه

به گزارش وبلاگ دابی دابی، اگر دوست دارید بدانید که افراد با مدل های مختلف کفشی که به پا می نمایند چه خصوصیاتی دارند، با گزارش زیر همراه مان باشید.

شخصیت شناسی از روی کفش مردانه

به گزارش، آیا تا به حال به داستان هایی که کفش هایتان ممکن است بگویند گوش نموده اید؟ کفشی که شما به پا می کنید، می تواند حقایق زیادی را در خصوص شخصیت تان برملا نمایند. اگر دوست دارید بدانید که افراد با مدل های مختلف کفشی که به پا می نمایند چه خصوصیاتی دارند، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

شما فرد خلاقی هستید که یک لحظه یک جا بیکار نمی نشینید. مدام به این فکر می کنید که چگونه به زندگی تان هیجان بیشتری دهید. یک روز در حال گشت و گذار در طبیعت و کشف ناشناخته ها هستید، روزی دیر لباسی کلاسیک می پوشید و در جلسات رسمی شرکت می کنید. اگر چه مد و فشن اولویت زندگی شما نیست، اما اینطور هم نیست که به آن هیچ اهمیتی ندهید. شما وقت زیادی روی استایل تان نمی گذارید، اما سعی می کنید که در عین سادگی همواره خوش تیپ باشید.

شما فردی هستید که به جزییات اهمیت زیادی می دهید. زمانی که صحبت از تصمیم گیری می گردد، سعی می کنید که خیلی محتاطانه و منطقی عمل کنید. دوست دارید که هر کاری را با استراتژی خودتان پیش ببرید. شما نزد دیگران فرد قابل اعتمادی هستید، از این رو دیگران در مواقع سختی و مسائل اول از همه به شما پناه می آورند. شما شخصیت کاریزماتیکی دارید که اطرافیان تان را به خود جذب می کنید، اما در خصوص این که چه کسی را به زندگی تان راه دهید، سخت می گیرید. شما به استایل شخصی تان بی نهایت اهمیت می دهید و اگر نیازی باشد، به دیگران نیز پیشنهاد های لازم را می دهید.

شما عاشق سبک کلاسیک هستید و دوست دارید که همواره با ظاهری شیک و مرتب ظاهر شوید. اگر چه دامنه دوستان شما محدود است، اما برای همان چند نفر هم حاضرید جان تان را بدهید. زمانی که صحبت از کاری می گردد، شما قبل از همه داوطلب می شوید. شما می دانید که از زندگی تان چه می خواهید و دقیقا هم می دانید که چگونه باید به آن ها دست یابید. حتی از روی مدل کفشی که به پا می کنید نیز می توان فهمید که زندگی شما روی نظم و قانون است.

آقایانی که کفش های مدل دربی به پا می نمایند، معمولا استایلی هنرمندانه دارند. آن ها دوست دارند به همه نشان دهند که فردی جدی و به همان نسبت خلاق هستند. آن ها از این که خودشان را مدام به چالش بکشانند، لذت می برند. شکست برای آن ها معنایی ندارد، به جای آن سعی می نمایند که از شکست هایشان درس بگیرند. آن ها می دانند که چه زمانی روی پای خودشان بایستند و چه زمانی از دیگران درخواست یاری نمایند. آن ها کار های فردی را به کار های تیمی ترجیح می دهند.

شما فردی هستید که به استایل تان اهمیت زیادی می دهید به طوری که همواره برای دیگران این سوال پیش می آید که چگونه می توانید همواره مرتب و آراسته باشید. شما عاشق هیجان هستید، از این رو مدام در پی پیدا کردن دوستان جدید می باشید. در واقع دامنه ارتباطات تان وسیع است به طوری که هر جا می روید آشنایی را در میان جمع پیدا می کنید. از آنجا که شما فرد دست و دلبازی هستید، خیلی راحت دانش و تجربیات تان را با دیگران به اشتراک می گذارید که همین خصوصیات در محبوبیت شما تاثیر زیادی داشته است.

کتانی های رنگی نشاندهنده شخصیت رنگی شماست. رنگی بودن شما بدین معنی ست که فردی شاد و سرزنده هستید. شما یک جفت کفش آدیداس را به یک جفت کفش مانک استراپ ترجیح می دهید. شما نمی توانید کاری که مجبور باشید ساعت ها پشت میز بنشینید را تحمل کنید، به جای آن دوست دارید که مدام در فعالیت باشید و از خستگی جسمی که در انتهای شب به سراغ تان می آید، احساس رضایت می کنید.

شما استایل سبک و راحت را بیشتر از استایل کلاسیک و رسمی ترجیح می دهید. شخصیت شما بسیار جسورانه است به طوری که مدام برای خطر کردن پیش قدم می شوید. شما دوست دارید که الهام بخش دیگران باشید تا بتوانند نسخه ای بهتر از خودشان را ارائه دهند. آنقدر خصوص اعتماد دیگران هستید که اگر فردی به شما تکیه کند، از کارش پشیمان نخواهد شد. اگر هدفی در زندگی تان داشته باشید، تا رسیدن به آن دست از کوشش بر نمی دارید. از روی کفش های رنگی و شادتان هم می توان فهمید که شما اعتماد به نفس تان بالایی دارید.

منبع: برترین ها

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شخصیت شناسی از روی کفش مردانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شخصیت شناسی از روی کفش مردانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید