سکوت ساکت، خاموشی سخنگو

به گزارش وبلاگ دابی دابی، چرا یاران مهدی تاج و ویلموتس پنهان شده اند؟

سکوت ساکت، خاموشی سخنگو

به گزارش وبلاگ دابی دابی، روزنامه شهروند نوشت: مهدی تاج در برنامه فوتبال برتر این هفته مستأصل تر از همواره به نظر می رسید. تحت فشار بی انتها رسانه ها که هنوز از پاسخ های ضد و نقیض رئیس سابق فدراسیون درخصوص قرارداد ویلموتس قانع نشده اند. با این همه آن چه بیش از هر چیز در شرایط امروز تاج روشن به نظر می رسد، تنهاماندن رئیس سابق فدراسیون فوتبال خصوصا در غیاب حامیان و همراهان دیروز است. تاج دیگر سمتی در فدراسیون فوتبال ندارد و تشت رسوایی قرارداد ویلموتس هم از بام افتاده که دیگر جایی برای لبخندهای تصنعی و خودنمایی در تصاویر رنگارنگ نیست. یاران دیروز تاج و ویلموتس همان ها که با بنز لاکچری و دسته های گل به استقبال مربی بلژیکی رفتند و در تور نمایشی بازدید از مرکز ملی، کاشت درخت یا تهرانگردی و تماشای پل طبیعت کنار مربی نجیب بودند، حالا کمترین اثری از خودشان به جای نمی گذارند.

محمدرضا ساکت بدون تردید یکی از عوامل تأثیرگذار در انتخاب، مذاکره، تفاهم و تنظیم قرارداد با ویلموتس بود، خصوصا در سفر اول که لحظه ای از مربی بلژیکی فاصله نمی گرفت و در نهایت به عنوان سرپرست تیم ملی به همکاری با او ادامه داد. بخش های زیادی از اشکالات نحوه تعامل فدراسیون با ویلموتس ازجمله سفرها و غیبت های طولانی مدت سرمربی سابق حاصل دوره مدیریت ساکت در تیم ملی است، سرپرستی که البته در مواقع بحرانی ترجیح می دهد سکوت کند و پنهان گردد.

دومین یاور دیروز تاج و ویلموتس امیرمهدی علوی، مدیر روابط عمومی فدراسیون و مدیر رسانه ای تیم ملی است. همان سخنگویی که در فرودگاه تهران مانع از دیدار اهالی رسانه با ویلموتس شد و در طول این مدت اجازه نداد یک کلمه با مربی بلژیکی گفت وگویی صورت بگیرد تا مبادا کمترین جزئیات و خبری از نحوه انعقاد قرارداد و تنظیم توافق ننگین فدراسیون با این مربی به بیرون درز کند. ساکت و علوی که با صورت هایی خندان ویلموتس را همراهی می کردند، تاج را مقابل دوربین برنامه فوتبال برتر تنها گذاشتند تا بار گناه را به تنهایی بر دوش بکشد و به عنوان تنها مقصر این ماجرا شناخته گردد، حال آن که میزان شناخت ساکت و علوی از گزینه ها و تأثیر آنها در انتخاب و حتی مشخص رقم قرارداد ویلموتس کمتر از تاج نبوده و نیست. ساکت همچنان در سکوت به سر می برد و سخنگو خاموش است، بار نقدها و فشار رسانه ای به تنهایی بر دوش مهدی تاج سنگینی می نماید و خبری از یاران دیروز نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سکوت ساکت، خاموشی سخنگو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سکوت ساکت، خاموشی سخنگو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید