سهرابیان 2 سال دیگر تمدید کرد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، آرمین سهرابیان، مدافع آینده دار استقلال قراردادش را با این تیم تمدید کرد. سهرابیان طبق توافق جدید تا 2 فصل دیگر بازیکن استقلال خواهد بود.

سهرابیان 2 سال دیگر تمدید کرد

آغاز جابجایی استقلال!

یکی ازدغدغه های بزرگ استقلال درسرانجام این فصل هم جدایی بازیکنان است. درواقع همان مسئله ای که برای سیدرضا افتخاری و پندارتوفیقی وجود داشت و آن ها مسائل زیادی را برای مدیران بعدی استقلال ایجاد کردند، برای فتحی هم وجود دارد وهیچ بعید نیست که مدیرعامل کنونی استقلال همین مسائل را برای مدیربعدی نیزارث بگذارد. بحث های جدی برسرتمدید قرارداد بازیکنان است. بازیکنانی که یکی ازدیگری برای این استقلال اهمیت بسیاری دارند وحضورشان می تواند به انسجام بیشتراین تیم درفصل آینده یاری نمایند. یکی ازاین بازیکنان آرمین سهرابیان است. مدافعی با ارزشی که دراستقلال به بازیکنی کلیدی بدل شده و آرام، آرام به یکی ازمردان کلیدی بدل می گردد.

مسئولان باشگاه استقلال دراولین اقدام خود برای تمدید قرارداد بازیکنانی که قراردادشان درسرانجام فصل به سرانجام می رسد قرارداد این مدافع را به مدت 2فصل دیگرتمدید نموده اند تا لااقل ازجدایی این بازیکن درسرانجام فصل هیچ نگرانی نداشته باشند. البته سران باشگاه استقلال باید بابازیکنانی همچون پاتوسی، غفوری، گونسالوس و حتی منشاء هم تمدید نمایند.

10-160

منبع: ایران ورزشی

به "سهرابیان 2 سال دیگر تمدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهرابیان 2 سال دیگر تمدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید