سفر ترابی به قطر: شاید بازی کند

به گزارش وبلاگ دابی دابی، آسیب دیدگی ترابی نسبت به روز گذشته بهتر شده و با شرایط موجود قرار است این بازیکن همراه با سایر بازیکنان پرسپولیس عازم قطر گردد و در صورت بهبودی کامل روز سه شنبه مقابل السد قطر بازی کند.

سفر ترابی به قطر: شاید بازی کند

ترابی مقابل السد بازی می نماید؟

برای بازی مقابل نساجی، برانکو به چند بازیکن سرشناس پرسپولیس استراحت داد تا برابر السد مسئله ای آنها را تهدید نکند. وقتی نساجی گل رجحان را به ثمر رساند، معادله ها به هم ریخت. برانکو بازیکنانی نظیر ترابی را به زمین فرستاد تا نتیجه بازی را تغییر بدهند. مهدی ترابی اما در جریان بازی مقابل نساجی قائم شهر با مصدومیت از ناحیه زانو روبه رو شد. این آسیب دیدگی به قدری بود که عکس دلخراشی از زانوی او منتشر شد و طرفداران پرسپولیس را نگران کرد.

-

وضعیت زانوی ترابی به گونه ای بود که برانکو در نشست خبری خود اعلام نمود این بازیکن به بازی با السد قطر نمی رسد اما وضعیت این بازیکن و آسیب دیدگی اش نسبت به روز گذشته بهتر شده است. با شرایط موجود قرار است ترابی همراه با سایر بازیکنان پرسپولیس عازم قطر گردد و در صورت بهبودی کامل روز سه شنبه مقابل السد قطر بازی کند. این بهترین خبر برای طرفداران پرسپولیس است که مصدومیت ترابی بدجوری نگران شان نموده بود.

160-3

منبع: ایران ورزشی

به "سفر ترابی به قطر: شاید بازی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر ترابی به قطر: شاید بازی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید