رییس داوران بدنسازی: نمی خواهم فدراسیون را بکوبم، باز هم در کارم دخالت نمایند استعفا می دهم

به گزارش وبلاگ دابی دابی، رییس کمیته داوران فدراسیون بدنسازی با بیان اینکه دخالت دبیر فدراسیون در کار او باعث ترک سالن رقابت های انتخابی تیم ملی شده است، گفت: اگر قرار باشد باز هم در کارم دخالت نمایند، استعفا می دهم.

رییس داوران بدنسازی: نمی خواهم فدراسیون را بکوبم، باز هم در کارم دخالت نمایند استعفا می دهم

امید جبلی در گفت وگو با وبلاگ دابی دابی، درباره اتفاقات اتفاق افتاده در جریان رقابت های انتخابی تیم ملی پرورش اندام که منجر به ترک سالن رقابت ها از سوی وی و تعدادی دیگر از داوران شد، اظهار کرد: صبح روز مسابقات دبیر فدراسیون با من تماس گرفت و گفت قصد داریم یک ورزشکار از تیم تهران را مجددا قد بزنیم که من اعلام کردم این کار را نکنید تا به سالن مسابقات برسم که آنها هم صبر کردند و وقتی آمدم این کار زیر نظر بنده انجام شد. از سوی دیگر یکی از مربیان گفت حالا که این کار را انجام داده اید، ورزشکار من را هم قد بزنید. از آنجا که عدالت رعایت گردد و نگویند چرا بین ورزشکاران فرق می گذارید من قبول کردم اما دبیر فدراسیون گفت نباید این کار را انجام دهید!

رییس کمیته داوران فدراسیون بدنسازی اضافه نمود: این حرف او به من برخورد و گفتم اگر من رییس کمیته داوران هستم، تصمیم گیری درباره این مسائل با من است، به همین دلیل سالن مسابقات را ترک کردم تا کدورتی پیش نیاید. مسئولیت برگزاری مسابقات با بنده بود و وقتی دیدم نمی توانم مستقل تصمیم گیری کنم گفتم بهتر است نباشم. وقتی می گویند یک ورزشکار را بار دیگر قد بزنیم و این کار انجام می گردد، نمی توانیم فرد دیگری که او نیز همین خواسته را دارد قبول نکنیم چرا که عادلانه رفتار نکرده ایم. با وجود رعایت این موارد طی سال ها مسئولیت بارها تنش داشته ام چه برسد به اینکه بخواهم با دخالت دیگران تصمیم گیری کنم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از سمت خود استعفا داده یا خیر، گفت: اگر قرار باشد باز هم دیگران در کار من دخالت نمایند استعفا می دهم اما اگر در کارم دخالتی نگردد به کار ادامه می دهم. من باید مستقل کار کنم و مسئولیت همه تصمیم هایم را نیز بر عهده می گیرم. چرا باید تمام کمیته های فدراسیون در مراسم وزن کشی حضور داشته باشند؟ این موارد باید زیر نظر کمیته داوران باشد و افراد دیگر هیچ دخالتی در آن نداشته باشند.

جبلی درباره علت غیبت خود در مراسم وزن کشی که روز قبل از شروع مسابقات برگزار گردید، گفت: مسئول نظارت بر وزن کشی را فرستاده بودم و حکم او را نیز زدم.

رییس کمیته داوران فدراسیون بدنسازی در سرانجام گفت: نمی خواهم فدراسیون را بکوبم چرا که نصیبی و پورعلی فرد برادران بزرگ من هستند و ارادت زیادی به آنها دارم. شاید من در کارم خیلی سختگیر هستم و حساسیت روی آن دارم. قصد من این است که در راستای اهداف فدراسیون عمل کنم و بتوانم وظایفم را به درستی انجام دهم. بعد از این اتفاقات نیز در راستا بازگشت به تهران، دبیر فدراسیون با من تماس گرفت و گفت به سالن برگرد که من هم این کار را انجام دادم تا کدورتی پیش نیاید.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رییس داوران بدنسازی: نمی خواهم فدراسیون را بکوبم، باز هم در کارم دخالت نمایند استعفا می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس داوران بدنسازی: نمی خواهم فدراسیون را بکوبم، باز هم در کارم دخالت نمایند استعفا می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید