رییس باشگاه ناپولی: باشگاه ها نبودند، داوران سیب زمینی پوست می کندند!

به گزارش وبلاگ دابی دابی، در دیدار ناپولی و آتالانتا در اواخر بازی یک پنالتی به سود ناپولی به دلیل آنالیز صحنه توسط VAR مردود شد و بعد از آن بود که آتالانتا توانست گل تساوی را به ثمر برساند. به همین خاطر بود که دی لورنتیس در انتها بازی حرفهای خشمگینانه ای علیه وضعیت داوری در ایتالیا به زبان آورد.

رییس باشگاه ناپولی: باشگاه ها نبودند، داوران سیب زمینی پوست می کندند!

اورلیو دی لورنتیس، مالک باشگاه ناپولی بعد از تساوی بحث برانگیز این تیم مقابل آتالانتا در صحبتهایی خشمگینانه گفت اگر به خاطر مالکین باشگاه های سری آ نبود داوران باید سیب زمینی پوست می نمایدند!

به گزارش ورزش سه، ناپولی دیشب در هفته دهم سری آ در خانه خود به مصاف آتالانتا رفت و در دیداری جنجالی و پر حرف و حدیث در نهایت به تساوی 2-2 دست یافت. اورلیو دی لورنتیس، مالک و رئیس باشگاه ناپولی که در پایان بازی از عملکرد داور این مسابقه خشمگین بود در یک مصاحبه گفت داوران سری آ برای باشگاه ها احترام قائل نیستند. او در ادامه گفت که اگر به خاطر مالکین باشگاه های سری آ نبود داوران حالا باید سیب زمینی پوست می نمایدند!

در دیدار ناپولی و آتالانتا در اواخر بازی یک پنالتی به سود ناپولی به دلیل آنالیز صحنه توسط VAR مردود شد و بعد از آن بود که آتالانتا توانست گل تساوی را به ثمر برساند. به همین خاطر بود که دی لورنتیس در پایان بازی حرفهای خشمگینانه ای علیه وضعیت داوری در ایتالیا به زبان آورد.

دی لورنتیس که در مقابل دوربین شبکه اسکای اسپورت ایتالیا ایستاده بود گفت: ریزولی و نیچی داوران مسابقه به نظرمان کارشان را درست انجام ندادند. می گویند دی لورنتیس نباید این حرفها را بزند ولی من می گویم من و دیگر روسای باشگاه های سری آ هستیم که باعث می شویم این لیگ و همینطور لیگهای سری ب و سری سی وجود داشته باشند پس حرف ما باید شنیده گردد.

رئیس باشگاه ناپولی در ادامه گفت: در غیر اینصورت ریزولی و نیچی باید به هشتاد میلیون ایتالیایی که از غرور و افاده های آنها خسته شده اند جواب بدهند. اینکه هیچکس نمی تواند به ریزولی و نیچی بگوید بالای چشم تان ابرو است واقعا عصبانی نماینده است. اگر در بازی VAR وجود دارد دریافت هشت تا نه دقیقه وقت اضافه واقعا بی معنی است. بعد هم داور بی خودی را دارید که جنتلمنی مثل آنچلوتی را اخراج می نماید. من اگر جای او بودم از اینجا که داورانش بلد نیستند مثل داوران انگلیسی داوری نمایند می رفتم، تمام.

دی لورنتیس در ادامه صحبتهایش گفت: ما خسته شده ایم. ما هستیم که هزینه فوتبال را می دهیم و اگر ما نبودیم آنها باید سیب زمینی پوست می نمایدند.

منبع: عصر ایران

به "رییس باشگاه ناپولی: باشگاه ها نبودند، داوران سیب زمینی پوست می کندند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رییس باشگاه ناپولی: باشگاه ها نبودند، داوران سیب زمینی پوست می کندند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید