ردپای همسر ایکاردی در عدم انتقالش به رئال مادرید

به گزارش وبلاگ دابی دابی، باشگاه رئال مادرید قید خرید مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر را زد.

ردپای همسر ایکاردی در عدم انتقالش به رئال مادرید

به گزارش وبلاگ دابی دابی، مائورو ایکاردی 25 ساله که تا سال 2021 با باشگاه اینتر قرارداد دارد، هنوز درباره تمدید قراردادش با این باشگاه ایتالیایی به نتیجه نرسیده است، این در حالی است که مدیران اینتر اخیراً در اقدامی غیرمنتظره بازوبند کاپیتانی را از این مهاجم آرژانتینی دریافتد و همین باعث شده تا شایعات در مورد آینده ایکاردی قوت بگیرد. همسر ایکاردی از باشگاه هایی همچون رئال مادرید، منچستریونایتد، یوونتوس، پاری سن ژمن و چلسی به عنوان مشتریان مهاجم اینتر یاد نموده است.

نشریه اسپانیایی مارکا گزارش داد باشگاه رئال مادرید در ماه ژانویه اخیر قید برنامه به خدمت دریافت مائورو ایکاردی را به خاطر رفتارهای همسر و مدیر برنامه هایش زده است. باشگاه رئال مادرید نمی خواهد با جذب چنین بازیکنی به خاطر چنین اظهارنظراتی تیتر رسانه ها گردد. همین باعث می گردد تا راه برای چلسی که از مدت ها پیش نسبت به جذب ایکاردی علاقه مند است، باز گردد.

وندا نارا، همسر و مدیر برنامه های ایکاردی که پیش از این از سیاست های باشگاه اینتر در بازار نقل وانتقالات و البته شیوه بازی این تیم در یک برنامه تلویزیونی انتقاد نموده بود، ماه گذشته گفته بود که این باشگاه ایتالیایی پیشنهادی برای تمدید قرارداد ایکاردی نداده است.

رسانه های ایتالیایی پیش از این از اختلاف نظر طرفین بر سر رقم دستمزد ایکاری در قرارداد جدید خبر داده بودند. طبق گزارش ها سران باشگاه اینتر با درخواست دستمزد هفتگی 170 هزار پوندی ایکاردی مخالفت نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ردپای همسر ایکاردی در عدم انتقالش به رئال مادرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ردپای همسر ایکاردی در عدم انتقالش به رئال مادرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید