راه اندازی سامانه ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه امیرکبیر

به گزارش وبلاگ دابی دابی، مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: سامانه ارتقای اعضای هیأت علمی این دانشگاه راه اندازی شده و در دسترس اساتید قرار گرفته است.

راه اندازی سامانه ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه امیرکبیر

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ دابی دابی به نقل از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مهدی صدیقی مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در مراسم افتتاح سامانه ارتقا اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت : این سامانه نرم افزاری مبتنی بر وب است که به فرآیند ارتقای اعضای هیأت علمی این دانشگاه یاری خواهد نمود.

وی اضافه نمود: با استفاده از این سامانه تمامی اطلاعات آموزشی و پژوهشی اعضاء هیأت علمی که در پورتال دانشگاه موجود باشد (مانند دروس، دانشجویان، مقالات، و کتابها)، در فرم های مربوط به ارتقاء اساتید قرار داده می گردد، امتیازات ارزیابی نیز به صورت اتوماتیک محاسبه شده و در محل معین داخل فرم ها قرار می گیرد.

وی اضافه نمود: علاوه بر این، در صفحه اول سامانه ارتقا اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هر نوع اطلاعاتی که اساتید برای روند ارتقا مرتبه علمی خود احتیاج داشته باشند نیز وجود دارد.

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید نمود: در این سامانه فرم ها، رویه ها و سوالات مربوط به ارتقا اعضای هیأت علمی قرار داده شده است.

صدیقی مطرح کرد: همچنین در این سامانه اطلاعات مربوط به اعضای هیأت علمی وجود دارد و اساتید می توانند برای ارتقا مرتبه علمی خود فرمهای مربوطه را در این سامانه کامل نمایند.

وی گفت: فرم های قرارداده شده در این سامانه براساس فرمتهای معین وزارت علوم است.

مدیر دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: پس از تکمیل فرم ها اساتید می توانند آن را به دفتر نظارت و ارزیابی دانشگاه ارسال نمایند و پس از آنالیز اولیه پرونده برای آنالیز های نهایی در نوبت قرار خواهد گرفت.

سید محمد حسین کریمیان نیز در مراسم افتتاح سامانه ارتقا اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز گفت: روند تکمیل فرمهای ارتقا اعضای هیأت علمی یک پروسه بسیار طولانی و زمان بر بود که با راه اندازی سامانه ارتقا اعضای هیأت علمی، تمامی فرم های مربوطه با استفاده از اطلاعات موجود در معاونت های مختلف دانشگاه توسط این سامانه پر می شوند و دیگر لازم نیست تا این فرم ها توسط اعضاء هیأت علمی بصورت دستی و آزار دهنده پر شوند.

وی اضافه نمود: این سامانه شامل تمام جزئیاتی است که کمیته های تخصصی و هماهنگی احتیاج به آنالیز و تحلیل آنها دارند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تاکید نمود: همچنین این سامانه قادر است با دقت کافی اطلاعات موجود در دانشگاه و اطلاعات اضافه شده توسط فرد متقاضی را تفکیک کند.

کریمیان اعلام نمود: سامانه ارتقا اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر مطابق با شیوه نامه های دانشگاه ها و آیین نامه های وزارت علوم طراحی و راه اندازی شده است.

وی گفت: برای طراحی این سامانه بیش از 6 ماه زمان صرف شده است و دسترسی به این سامانه بسیار راحت است. ضمناً سامانه اوج نخستین سامانه ای است که بصورت خانگی برای پورتال خاص دانشگاه طراحی، تدوین و راه اندازی اندازی شده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "راه اندازی سامانه ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه امیرکبیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه اندازی سامانه ارتقای اعضای هیأت علمی دانشگاه امیرکبیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید