دستگاه ها در حمایت از واحدهای مالی هماهنگ باشند

به گزارش وبلاگ دابی دابی، خبرنگاران/کردستان معاون هماهنگی امور مالی و توسعه منابع استاندار کردستان، بر لزوم هماهنگی و هم افزایی کلیه دستگاه های ذیربط استان در حمایت از واحدهای مالی استان در شرایط فعلی و پساکرونا تاکید نمود.

دستگاه ها در حمایت از واحدهای مالی هماهنگ باشند

خالد جعفری امروز(23فروردین) در جلسه آنالیز شرایط واحدهای فراوریی و پیش بینی شرایط آنان در سال 99 و برنامه ریزی جهت عبور از بحران برگزار گردید، اظهار کرد: با توجه به شرایط مالی ناشی از شیوع کرونا در دنیا، قطعا استان ما نیز نیازمند برنامه ریزی و ارائه راه چارههای مناسب برای حمایت حداکثری از واحدهای فراوریی، خدماتی و اصناف است.

وی اضافه نمود: دستگاه های اجرایی باید در حفظ حمایت از اقتصاد استان دست به دست هم دهند تا اعتماد مردم حفظ گردد.

جعفری بیان نمود: در شرایط فعلی با توجه به برنامه های حمایتی دولت، ممکن است شرایط برای جهش فراوری فراهم گردد و ما باید آماده استفاده از این موقعیت باشیم.

معاون مالی استاندار با اذعان به اینکه خوشبختانه مدیران استان دغدغه حمایت از فراوری دارند، اضافه نمود: مباحث فراوری را باید واقع بینانه نگاه کنیم و برای آنها راه چاره پیدا کنیم.

وی بر لزوم همراهی و همکاری بانک ها در جذب و پرداخت تسهیلات در حمایت از فراوری و اشتغال موجود استان تاکید نمود و گفت: استفاده از منابع بانک ها به نفع فراوری است و هرکس بتواند به درستی از آن استفاده کند منتفع می گردد.

جعفری در ادامه گفت: استانداری علاوه بر حمایت و هماهنگی، وظیفه راهبری و نظارت را نیز بر عهده دارد لذا مدیران از این پس منتظر انجام وظیفه هرچه بیشتر از سوی استانداری کردستان باشند.

وی در سرانجام از مدیران خواست، به هیچ وجه شرایط موجود را رضایتبخش ندانند بلکه در راستای تبدیل تهدیدها به فرصت، با هماهنگی و همکاری هرچه بیشتر کوشش نمایند.

لازم به ذکر است، حفظ واحدهای فراوریی فعال، یاری به تحرک واحدهای نیمه فعال، کوشش برای افزایش جذب سرمایه گذاری خارجی، ایجاد تالار بورس در استان، از جمله موارد مورد تاکید معاون استاندار در این جلسه بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "دستگاه ها در حمایت از واحدهای مالی هماهنگ باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگاه ها در حمایت از واحدهای مالی هماهنگ باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید