خودمان را با لیورپول مقایسه نمی کنیم، نمی توان گفت قهرمانیم

به گزارش وبلاگ دابی دابی، وحید امیری در گفت وگو با رسانه باشگاه پرسپولیس در مورد تعطیلی لیگ برتر و شرایط تیم پرسپولیس در این روزها گفت: تمرینات ما با توجه به نامشخص بودن آغاز دوباره لیگ ادامه دارد چرا که هر زمان امکان دارد اعلام کنند که مسابقات لیگ آغاز خواهد شد. به همین دلیل با تصمیم مربیان تمرینات خوبی را انجام می دهیم. البته امیدوارم قبل از هر چیز، همه مردم در سلامت باشند. با این همه ما تلاش می کنیم تا خواسته های کادرفنی را در تمرینات و بازی ها اجرا کنیم. امیدوارم که شرایط به گونه ای باشد که این روزهای سخت به خیر شود و سلامتی مردم در اولویت باشد.

خودمان را با لیورپول مقایسه نمی کنیم، نمی توان گفت قهرمانیم

بازیکن شماره 19 تیم پرسپولیس در خصوص 10 امتیاز اختلاف این تیم با تیم دوم جدول و حاشیه امنیتی که در این روزها به وجود آمده و اینکه در این شرایط چقدر می توان پرسپولیس را قهرمان دانست؟ توضیح داد: در دو سالی که من در پرسپولیس بودم و قهرمان شدیم همیشه بازی های سختی داشتیم و هیچ دیدار آسانی پیش روی ما نبود. به همین دلیل هیچ گاه حاشیه امنیت نداشتیم حتی زمانی که معین بودقهرمان شدیم باز هم انتظارات هواداران از ما بالا بود. به همین خاطر با همه توان بازی می کردیم تا حداکثر امتیازات را بگیریم. الان هم شرایط به گونه ای است که هنوز هیچ چیزی معین نیست و نمی توانیم از حالا خود را قهرمان بدانیم. البته خوشبختانه با این 10 امتیاز اختلاف، یک آرامش خاطر داریم اما این دلیل نمی شود که بازی ها را ساده بگیریم و خود را قهرمان بدانیم.

امیری در خصوص اینکه شباهت هایی بین شرایط پرسپولیس در لیگ ایران و لیورپول در لیگ انگلیس وجود دارد و فکر می کند سرخپوشان تهرانی زودتر قهرمان ایران می شوند یا سرخپوشان بندر لیورپول در انگلیس؟ اضافه کرد: با توجه به اتفاقاتی که در سراسر دنیا اتفاق افتاده هنوز معین نیست که بازی های لیگ ایران و انگلیس ادامه پیدا می کند یا نه. نظر لطف مردم است که این مقایسه ها را انجام می دهند اما فکر می کنم لیورپول اختلاف خیلی فاحشی با تیم های پایین تر از خود دارد. ما پرسپولیس هستیم و آنها لیورپول هستند. همه تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. ما خودمان را با هیچ تیمی مقایسه نمی کنیم و تلاش می کنیم پرچمی که بازیکنان پرسپولیس در سال های اخیر را بالا برده اند را بازهم بالا نگه داریم.

وی در خصوص اینکه پرچم پرسپولیس با زحمات کادر فنی و بازیکنان در این سال ها بالا نگه داشته شده اما در چند وقت اخیر اتهام هایی نظیر مهندسی نتایج لیگ و حمایت های پشت پرده از پرسپولیس از سوی برخی از باشگاه ها و مسئولان این تیم ها مطرح می شود، توضیح داد: بیشتر کسانی که راجع به این مسائل صحبت می کنند پیشکسوتان فوتبال کشورمان هستند. آنها خیلی سال است که در فوتبال حضور دارند و شرایط آن را خیلی خوب می دانند. خیلی از بازیکنانی که سابقه خوبی هم دارند هم چنین مسائلی را مطرح می کنند اما من به شخصه انتظار ندارم که زحمات و تلاش های شبانه روزی مربیان و بازیکنان پرسپولیس را اینگونه زیر سئوال ببرند.

بازیکن پرسپولیس یادآور شد: به جرأت می توانم بگویم که زمان آقای برانکو هیچ تیمی مثل پرسپولیس تمرینات پرفشار انجام نمی داد. حالا با حضور کادر فنی جدید هم هیچ تیمی به اندازه ما تمرینات سنگین و پر فشار انجام نمی دهد. ما بیشتر از همه تیم ها تلاش می کنیم. فقط دوست دارم که هیچ گاه خودمان را در مقام قضاوت قرار ندهیم و سعی نکنیم که دیگران را قضاوت کنیم چون قضاوت کردن فقط کار خداست. امیدوارم کسانی که این را قضاوت انجام می دهند آرامش خاطر داشته باشند و با صراحت این حرف را زده باشند که خیالشان پیش وجدانشان و خدای بالای سر راحت باشد.

امیری اظهار داشت: کسانی که قضاوت کرده اند مطمئن باشند که حتماً این اتفاق افتاده باشد اما من قاطعانه می گویم که هیچ اتفاقی نیفتاده است. من به عنوان یک برادر کوچکتر از آنها خواهش می کنم زحمات و تلاش های ما را زیر سوال نبرند. ما خیلی تلاش می کنیم و به عشق هواداران پرسپولیس کار می کنیم چرا که هر جای ایران و دنیا که می رویم پرسپولیس هوادار دارد. ما فقط به عشق آنها تلاش می کنیم. همه کسانی که این حرف ها را مطرح می کنند دوست و برادر ما هستند اما امیدوارم که ما را این طور قضاوت نکنند چون ما تلاش می کنیم و تلاش ما را زیر سوال نبرند.

امیری در خصوص درگیری مردم با ویروس کرونا که این روزها خیلی از مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند گفت: خوشبختانه هر جا که می رویم مردم بهداشت را مراعات می کنند و خودشان را با این شرایط وفق داده اند تا آسیبی به کسی نرسد. در این چند روز هر جایی که کار داشتم و رفتم دیدم که مردم خیلی خوب مسائل بهداشتی را رعایت می کنند. نیازی به توضیح من نیست اما به عنوان یک جزو کوچکی از ورزش کشور و باشگاه پرسپولیس از مردم درخواست می کنم که شرایط به وجود آمده را جدی بگیرند و به فکر سلامتی خود و خانواده های شان باشند. باور کنید هنوز که هیچ اتفاقی نیفتاده من با ترس و لرز وارد خانه می شوم و خدای نکرده اگر اتفاقی بیفتد قطعاً شرایط بدتر هم خواهد شد. امیدوارم که هرچه سریعتر این ویروس که نه تنها گریبان کشور ما بلکه گریبان کل دنیا را گرفته و آسایش را از ما سلب کرده هرچه زودتر از بین برود و آرامش به کشور برشود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خودمان را با لیورپول مقایسه نمی کنیم، نمی توان گفت قهرمانیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خودمان را با لیورپول مقایسه نمی کنیم، نمی توان گفت قهرمانیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید