جاماندن 839 هزارکارت ملی هوشمند در دفاترپست و پیشخوان

به گزارش وبلاگ دابی دابی، سخنگوی سازمان ثبت احوال با اعلام تکمیل ثبت نام 80 درصد واجدین شرایط برای دریافت کارت ملی هوشمند گفت: 839 هزار و 58 نفر کارت های ملی هوشمند در دفاتر پست و پیشخوان باقی مانده است و صاحبانش برای دریافت آن مراجعه نکرده اند.

جاماندن 839 هزارکارت ملی هوشمند در دفاترپست و پیشخوان

سیف الله ابوترابی در گفت وگو با وبلاگ دابی دابی با بیان اینکه تا 10 خرداد سال جاری 51 میلیون و 222 هزار و 279 نفر نسبت به تکمیل ثبت نام کارت ملی هوشمند خود اقدام کرده اند، اظهار کرد: از این تعداد برای 45 میلیون و 518 هزار و 632 نفر کارت ملی هوشمند صادر شده است و حدود هشت میلیون نفر از واجدین شرایط نیز هنوز برای ثبت نام کارت ملی هوشمند مراجعه نکرده اند.

وی ادامه داد: 839 هزار و 58 نفر کارت های ملی هوشمندشان صادر شده اما کارت هایشان در دفاتر پست و پیشخوان مانده و برای دریافت آن مراجعه نکرده اند.

سخنگوی سازمان ثبت احوال اضافه کرد :80 درصد واجدین شرایط کارت ملی هوشمند را دریافت کرده اند و اگر 20 درصد باقی مانده نیز ثبت نام کنند این طرح به سرانجام خواهد رسید.

ابوترابی در سرانجام گفت: از ابتدای خرداد 98 تدابیری اندیشیده شده است تا افرادی که تکمیل ثبت نام کارت ملی هوشمندشان را انجام داده اند با دریافت برگه ای بتوانند تا زمان صدور کارت هایشان، کارهای اداری خود را انجام دهند و دستگاه هایی مانند بانک و …نیز می توانند از ثبت احوال برای احراز هویت افراد استعلام کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جاماندن 839 هزارکارت ملی هوشمند در دفاترپست و پیشخوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاماندن 839 هزارکارت ملی هوشمند در دفاترپست و پیشخوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید