تیراندازی بر اثر شوخی بلای جان برادر شد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، رئیس کلانتری 131 شهر ری از تیراندازی خونین توسط پسر نوجوان به برادر بزرگترش اطلاع داد.

تیراندازی بر اثر شوخی بلای جان برادر شد

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ دابی دابی، سرهنگ پرویز حسینی فر بیان داشت: ساعت هشت شب پنجشنبه هفته گذشته بود که خبری به سامانه 110 پلیسی واصل شد مبنی بر اینکه یک فقره تیراندازی در محدوده این کلانتری اتفاق افتاده است.

کلانتری محله شهر ری در ادامه گفت: تیم عملیات کلانتری به قید فوریت خودشان را به موقعیت رساندند و پس از پی جویی های انتظامی خودشان متوجه شدند که دو برادر در حال شوخی با یکدیگر با اسلحه ساچمه ای رخداد خونینی را رقم زده اند.

وی در ادامه گفت: براساس شواهد، پسر 14 ساله ای تفنگ ساچمه ای به دست به سمت برادر 24 ساله خود می رود و در حالیکه قصد شوخی داشته است، دستش را روی ماشه قرار می دهد و گلوله ای به سمت بردار بزرگترش تیراندازی می نماید.

این مقام انتظامی اضافه کرد: برادر بزرگتر بر اثر این واقعه خونریزی شدید داشت که در ادامه اورژانس نیز در محل حضور یافت و مجروح این حادثه را به نزدیک ترین بیمارستان منتقل کردند و بنابر تشخیص تیم پزشکی این فرد تحت عمل جراحی نهاده شد چراکه باید ساچمه از بدن خارج می شد.

وی ادامه داد: همچنین پدر این پسر نوجوان به کلانتری مراجعه و بیان داشت که پسرش از ترس از خانه خارج و به خانه بازنگشته است که تیم عملیات کلانتری پس از آنالیز موضوع پیروز شد خیلی زود پسربچه را دستگیر کند؛ بنابراین گزارش، متهم با تشکیل پرونده ای به مقام محترم قضائی معرفی گردید و پرونده ای نیز در این زمینه تشکیل شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تیراندازی بر اثر شوخی بلای جان برادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی بر اثر شوخی بلای جان برادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید