توصیه وزیر ورزش عراق به طرفداران این کشور در آستانه بازی با ایران

به گزارش وبلاگ دابی دابی، وزیر ورزش و جوانان عراق به طرفداران فوتبال این کشور در آستانه بازی حساس انتخابی جام جهانی 2022 در استادیوم بصره توصیه هایی کرد.

توصیه وزیر ورزش عراق به طرفداران این کشور در آستانه بازی با ایران

به گزارش وبلاگ دابی دابی و به نقل از شبکه تلویزیونی السومریه عراق، احمد ریاض از طرفداران فوتبال عراق خواسته در جریان چهارمین بازی تیم ملی این کشور برابر ایران در استادیوم بصره برطرف ممنوعیت عراق از میزبانی بازی های بین المللی را با کارهایشان مورد تهدید قرار ندهند.

وزیر ورزش و جوانان عراق در این رابطه گفت: میزبانی از بازی های بین المللی حق عراق، جوانانش، طرفداران فوتبال و رسانه های آزاد ما است. من از شما درخواست می کنم ضمن اتحاد و حمایت از تیم ملی فوتبال عراق در بازی های انتخابی جام جهانی از همه توان خود برای حفظ حق میزبانی بهره ببرید. نباید با کارهای خود برطرف ممنوعیت عراق از میزبانی بازی های بین المللی فوتبال را مورد تهدید قرار دهید. طرفداران عزیز! ما برای حمایت از تیم ملی فوتبال عراق در بازی های مهم آینده به استادیوم بصره می رویم. همچنین از رای فیفا درباره برطرف ممنوعیت میزبانی عراق حمایت خواهیم کرد.

تیم های ملی فوتبال عراق و ایران روز 23 آبان در هفته چهارم گروه C انتخابی جام جهانی 2022 در استادیوم بصره به مصاف هم خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "توصیه وزیر ورزش عراق به طرفداران این کشور در آستانه بازی با ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه وزیر ورزش عراق به طرفداران این کشور در آستانه بازی با ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید