کوشش برای رسیدن به پارالمپیک توکیو با دستفروشی و کارگری

به گزارش وبلاگ دابی دابی، نایب قهرمان پارالمپیک ریو در دوومیدانی نابینایان و کم بینایان گفت: همانند دو سال گذشته مجبورم دست فروشی کنم تا سهمیه پارالمپیک توکیو را از دست ندهم.

کوشش برای رسیدن به پارالمپیک توکیو با دستفروشی و کارگری

سجاد نیک پرست در گفت وگو با وبلاگ دابی دابی، اضافه نمود: به دلیل آسیب دیدگی دستم متاسفانه تا به امروز پیروز به کسب سهمیه دوومیدانی در پرتاب نیزه نشدم و تلاشم بر این است که با شرکت در مسابقات دوومیدانی که اردیبهشت به میزبانی ایران و با حضور نمایندگان IPC برگزار می گردد در آخرین مرحله کسب سهمیه و در دقیقه 90 به این پیروزیت دست پیدا کنم.

وی گفت: در شرایطی خود را برای آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک توکیو در رشته دوومیدانی آماده می کنم که واقعا از نظر اقتصادی در مضیقه هستم. پیش از این شهرداری به خاطر افتخارات و مدالهایی که برای شهرستان گناوه کسب نموده بودم برای تامین مخارج ورزش حرفه ای و هزینه زندگی شخصی ام یک چمن مصنوعی در اختیار من گذاشته بود که سال جاری به خاطر این که زمین را به مزایده گذاشت از من گرفت. در حال حاضر نیز هیچ شغل خاصی ندارم و مجبورم دوباره با دست فروشی و کارگری خود را برای مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک توکیو آماده کنم.

این دوومیدانی کار نابینا و کم بینا اضافه نمود: من از سال 88 در رشته دوومیدانی نابینایان و کم بینایان فعالیت می کنم و همیشه در مسابقات آسیایی، جهانی و پارالمپیک مدال کسب کردم. اگر در آخرین مرحله مسابقات کسب سهمیه پارالمپیک توکیو پیروز به کسب سهمیه نشوم، قطعا ورزش حرفه ای را کنار خواهم گذاشت زیرا در شرایط کنونی تامین هزینه های ورزش حرفه ای برای من سخت است و دست خالی هم نمی توانم فعالیت ورزشی خود را ادامه بدهم.

نیک پرست در سرانجام توضیح داد: تا امروز با تمام سختی ها و مسائل سعی کردم صندلی نایب قهرمانی خود را حفظ کنم اما ادامه این راستا بدون حمایت مسوولان و بدون درآمد مناسب امکانپذیر نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کوشش برای رسیدن به پارالمپیک توکیو با دستفروشی و کارگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای رسیدن به پارالمپیک توکیو با دستفروشی و کارگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید