تائید جراحی قلب اون با جای سوزن روی دستش

به گزارش وبلاگ دابی دابی، کارشناسان پزشکی می گویند در تصاویر جدیدی که از رهبر کره شمالی منتشر شده جای سوزن عمل جراحی روی دست او مشاهده می شود و این می تواند نشانه ای باشد از اینکه عمل جراحی قلب انجام داده است.

تائید جراحی قلب اون با جای سوزن روی دستش

به نقل از دیلی میل، چند کارشناس پزشکی می گویند جای سوزنی که روی دست کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی مشاهده شده، می تواند نشانه ای باشد از اینکه او عمل جراحی قلب انجام داده است.

بر اساس گزارش هایی که در رسانه رسمی کره شمالی منتشر شده، کیم جونگ اون ظاهراً روز گذشته بعد از بیست روز غیبت مجدداً در انظار عمومی ظاهر شده است.

در تصاویر جدیدی که این رسانه ها از کیم جونگ اون منتشر کرده اند، او در یک مراسم افتتاح یک کارخانه کود در شهر سانچون حضور یافته است.

پایگاه اینترنتی ان کی نیوز گزارش کرد، کارشناسان پزشکی اقدام به ارزیابی ویدیوهای منتشر شده از این بازدید کیم جونگ اون کرده و ادعا کردند علامت های روی دست های این رهبر کره شمالی نشان می دهند که او عمل جراحی قلب انجام داده است.

در این تصاویر جدید کیم جونگ اون در حالی که لبخند به لب دارد با دستیارانش در حین حضور در این مراسم صحبت می کند و همچنین به بازدید از دیگر نقاط کارخانه مذکور می رود، هر چند که صحت این تصاویر به صورت مستقل قابل تایید نیست.

همچنین چند مقام ارشد دیگر کره شمالی از جمله کیم یو جونگ، خواهر رهبر این کشور نیز طبق گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی در این مراسم وی را همراهی کردند. در بخشی از این تصاویر هنگامی که رهبر کره شمالی مشغول راندن یک خودروی مخصوص زمین گلف است علامتهایی روی مچ دست وی به چشم می خورد. این ماشین مخصوص زمین گلف نیز بسیار شبیه به ماشینی است که او در سال 2014 زمانی که بعد از مدت ها دوری از انظار عمومی با یک چوب دستی مجدداً ظاهر شد، از آن استفاده کرد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پاسخ به پرسشی درباره این گزارش خبرگزاری رسمی کره شمالی گفت: من فعلا ترجیح می دهم درباره این گزارش اظهار نظر نکنم و ما در زمان مناسب درباره آن حرف برای گفتن خواهیم داشت.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "تائید جراحی قلب اون با جای سوزن روی دستش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تائید جراحی قلب اون با جای سوزن روی دستش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید