برنامه ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم

به گزارش وبلاگ دابی دابی، معاون عمرانی استانداری تهران با تاکید بر اینکه در محل فعلی عوارضی تهران-قم معضل ترافیکی خاصی وجود ندارد، گفت: برنامه ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم.

برنامه ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم

محمد تقی زاده در گفت وگو با وبلاگ دابی دابی اظهارکرد: در حال حاضر به جز عوارضی تهران - پردیس که تنها یکی از لاین های آن الکترونیک و مابقی دستی هستند، تمامی عوارضی ها همچون تهران - قم، تهران - ساوه و... اخذ عوارض در آن ها به صورت الکترونیک انجام می گردد.

وی اضافه نمود: عوارض تهران - قم مبلغ ناچیزی است و در آن محل مشکل ترافیکی حادی نداریم لذا برای جابجایی آن برنامه ای نداریم. امروز اخذ عوارض جاده ای به وسیله پیغام کوتاه، شارژ حساب در محل عوارضی، سامانه اینترنتی و دستگاه های ای تی ام بانک ها امکان پذیر شده است.

تقی زاده تاکید نمود: الکترونیک شدن اخذ عوارض تنها با هدف تسهیل در تردد و کاهش بار ترافیکی صورت گرفته است.

به گزارش وبلاگ دابی دابی، پیشتر و در سال 1396 همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب و برای کاهش بار ترافیکی در آن محدوده مسئولان مدیریت شهری وقت در شهرداری تهران و استانداری تهران از جابجایی این عوارضی به بعد از فرودگاه امام خمینی(ره) خبر داده بودند اما پس از گذشت حدود دو سال از این موضوع و عدم برگزاری نمایشگاه های پرمخاطب در مجموعه شهر آفتاب موضوع جابجایی این عوارضی نیز منتفی شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برنامه ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ای برای جابجایی عوارضی تهران - قم نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید