بازگشت سگ گمشده پس از 101 روز

به گزارش وبلاگ دابی دابی، یک قلاده سگ 12 ساله از نژاد آکیتا 101 روز پس از گم کردن خانواده ای که در حال فرار از آتش سوزی کالیفرنیا بودند، پیش آنها بازگشت.

بازگشت سگ گمشده پس از 101 روز

به گزارش وبلاگ دابی دابی به نقل از گاردین، کینگستن سوار بر وانت خانواده بایخوس در راه خروج از شهر پارادیس بود که ناگهان از خودرو بیرون پرید و دیگر هرگز بازنگشت. با این حال، اعضای خانواده بایخوس نومید نشدند و در این مدت ها با پخش کردن تراکت و تماس دریافت با پناهگاه های حیات وحش دنبال سگ خود گشتند.

گابریل بایخوس که صاحب کینگستن است، می گوید: وقتی روز دوشنبه حیوان را دیدم، بی اختیار اشکم سرازیر شد. من به او افتخار می کنم و نمی توانم ماجرا را باور کنم. کینگستن یک بازمانده واقعی است. مالیا، دختر خانواده بایخوس هم با اشاره به اینکه همیشه به پیدا شدن سگ امیدوار بوده، چنین می گوید: هر شب از پدرم درباره سگ می پرسیدم و از او می خواستم که خودمان برویم و دنبال حیوان بگردیم.

یک داوطلب نجات حیوان ها که کینگستن را به دام انداخته بود، روز یکشنبه با خانه بایخوس تماس گرفت و ماجرا را توضیح داد. بن لیپ که عضو گروه نجات حیوان های بازمانده از آتش سوزی کالیفرنیاست، تصویر کینگستن را در دوربین ها دیده و برای دریافت او یک دام بزرگ تدارک دیده بود. پس از انتقال سگ گمشده به پناهگاه، آنها با صاحبان آگهی تماس دریافتد و خبر پیدا شدن سگ را به خانواده بایخوس دادند.

بایخوس ها معتقدند کینگستن در 101 روز گذشته با شکار کردن و خوردن راسوی آمریکایی زنده مانده است. آنها وقتی سگ خود را پس از حدود سه ماه دوباره دیدند، متوجه بوی بسیار بد بدن او شدند؛ بویی که فقط از اسکانک ها یا همان راسوهای آمریکایی به مشام می رسد.

شهر پارادایس در کالیفرنیای شمالی از هشتم نوامبر 2018 گرفتار یک آتش سوزی بسیار گسترده شد که به مرگ 85 نفر و ویران شدن 15 هزار خانه انجامید. تا امروز بیش از 200 حیوان خانگی در مناطق حاشیه ای پارادایس به دام افتاده و نزد صاحبان خود بازگردانده شده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازگشت سگ گمشده پس از 101 روز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشت سگ گمشده پس از 101 روز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید