اینستاگرام آزمایش مخفی کردن تعداد لایک را وسیع تر کرد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، چند ماه قبل، اینستاگرام گفت که قصد دارد مخفی کردن نمایش تعداد لایک پست ها را مورد بررسی قرار دهد. با این کار، شما می توانید تعداد لایک های پست های خود را مشاهده کنید ولی در مورد دیگران به چنین چیزی دسترسی ندارید.

اینستاگرام آزمایش مخفی کردن تعداد لایک را وسیع تر کرد

اینستاگرام هنوز در مورد جزییات این آزمایش اطلاعات زیادی ارائه نداده است ولی ظاهرا به اندازه کافی پیروزیت آمیز بوده که حالا آزمایش آن در 6 کشور جدید آغاز شده است. در ابتدا، اینستاگرام این کار را در کشور کانادا انجام داد و از شب گذشته، کاربران کشورهای ایرلند، ایتالیا، ژاپن، برزیل، استرالیا و نیوزیلند هم با این موضوع روبرو می شوند.

اما چرا اینستاگرام برای مخفی کردن نمایش تعداد لایک ها مصمم است؟ این شرکت می گوید: زیرا با این کار، آن ها می خواهند فالوورها به جای اینکه به دنبال دریافت لایک بیشتر باشند، بر کیفیت محتوای تصاویر و ویدیوها تمرکز کنند.

به عبارتی دیگر، وقتی که تعداد لایک ها نمایش داده می شود، این موضوع برای بسیاری از کاربران اهمیت بسیاری زیادی پیدا می کند و افراد به آن به عنوان نوعی معیار پیروزیت نگاه می کنند. گاهی اوقات اگر یک پست به اندازه کافی لایک دریافت نکند، کاربر موردنظر آن پست را پاک می کند تا تمام پست های او پیروز به نظر برسند.

در ادامه، می توانید تاثیر این قابلیت در رابط کاربری اینستاگرام را مشاهده کنید. بعد از فعال شدن این قابلیت، یک بنر به نمایش درمی آید که فرایند مذکور را توضیح می دهد و در ادامه، به غیر از نام یک نفر از کاربران، دیگر نمی توانید تعداد لایک های ثبت شده بر پست ها را مشاهده کنید.

منبع: TechCrunch

منبع: دیجیکالا مگ

به "اینستاگرام آزمایش مخفی کردن تعداد لایک را وسیع تر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام آزمایش مخفی کردن تعداد لایک را وسیع تر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید