اینتر، ایکاردی را تهدید کرد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، باشگاه اینتر در قبال مهاجم آرژانتینی اش موضع سختگیرانه تری را اتخاذ نموده است.

اینتر، ایکاردی را تهدید کرد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، باشگاه اینتر از طولانی شدن کشمکش با مائورو ایکاردی خسته شده و او را به خاطر رویکردی که در پیش گرفته، تهدید نموده است.

به گزارش نشریه گاتزتادلواسپورت، اینتر، ایکاردی را تهدید نموده که اگر بخواهد وارد فاز لجبازی با باشگاه گردد و از پذیرش همه پیشنهادهایش از جمله پیشنهاد یوونتوس خودداری کند او را تا سرانجام قراردادش روی سکوها نگه خواهد داشت.

ایکاردی تا ماه ژوئن سال 2021 قرارداد دارد و تا الان همه پیشنهادهایش از جمله از سوی ناپولی و رم را رد نموده، چون می خواهد به یوونتوس برود. به تازگی اما خبرهایی منتشر شده مبنی بر اینکه حالا ممکن است که حتی او به یوونتوس هم نه بگوید تا با باشگاه به خاطر رویکردی که در قبال این مهاجم آرژانتینی در پیش گرفته، مقابله به مثل کند و این در حالیست که به او گفته شده جایی در برنامه های آنتونیو کونته ندارد.

طبق اعلام دو نشریه گاتزتا دلواسپورت و کوریره دلواسپورت ایتالیا، اینتر حالا جنگش با ایکاردی را وارد فازی جدید و او را تهدید نموده که اگر بخواهد همه پیشنهادهایش را رد کند، دو سال آینده هم باید در این تیم بماند اما نه در ترکیب، بلکه روی سکوهای استادیوم سن سیرو. طبق ادعای این دو نشریه، اینتر برای تلافی تصمیم ایکاردی حتی حاضر است که تا سرانجام قراردادش به او حقوق بدهد اما مانع از رفتنش به زمین بازی گردد، البته ممکن است پیاده سازی این طرح برای اینتر چندان هم آسان نباشد چون طبق قوانین ایتالیا، ایکاردی می تواند از کارفرمایان خود به جرم زورگویی به او در محیط کار شکایت کند و در نهایت این ماجرا باعث بدنامی باشگاه اینتر خواهد شد.

در حال حاضر به نظر می رسد که آینده ایکاردی به آینده هموطن او در یوونتوس یعنی پائولو دیبالا گره خورده است، چون اگر دیبالا با رفتنش به منچستریونایتد موافقت کند و روملو لوکاکو را در جهت معکوس به تورین بفرستد، آن وقت ایکاردی از رفتن به یووه قطع امید خواهد نمود و چاره ای نخواهد داشت جز اینکه پیشنهاد سایر مشتریان ایتالیایی اش را آنالیز کند. از سوی دیگر اگر جواب رد دیبالا موجب به هم خوردن توافق یوونتوس و منچستریونایتد گردد، آن وقت بیانکونری به احتمال زیاد برای خرید ایکاردی اقدام خواهد نمود؛ حالا چه به صورت معاوضه با دیبالا و چه با پول نقد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اینتر، ایکاردی را تهدید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینتر، ایکاردی را تهدید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید