انتقاد از فروش لنز چشمی در آرایشگاه ها

به گزارش وبلاگ دابی دابی، دکتر علی صادقی طاری روز یکشنبه در نشست خبری بیست و ششمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران، اظهارداشت: بیست و ششمین کنگره سالیانه چشم پزشکی ایران از 22 تا 25 آذر 95 در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار می گردد.

انتقاد از فروش لنز چشمی در آرایشگاه ها

وی با تاکید بر اینکه هدف این کنگره ارتقای دانش چشم پزشکان کشور است، اضافه نمود: در کنگره پیش رو 19 مهمان خارجی از آمریکا، کانادا، اروپا و... داریم که به عنوان سخنرانان اصلی حضور خواهند داشت.

دبیر اجرایی بیست و ششمین کنگره سالیانه انجمن چشم پزشکی ایران، از برپایی 31 کارگاه آموزشی به همراه 10 سمپوزیوم در مدت زمان برگزاری کنگره اطلاع داد و گفت: 250 مقاله به دبیرخانه کنگره ارسال شده که از این تعداد، 226 مقاله پذیرفته شده و در قالب 103 سخنرانی و 123 پوستر ارائه می گردد.

صادقی از پذیرش 5 مقاله وزیر بهداشت که فوق تخصص قرنیه است، اطلاع داد و اضافه نمود: این مقاله ها به صورت سخنرانی ارائه خواهد شد.

عضو هیئت مدیره انجمن چشم پزشکی ایران همچنین از برگزاری کارگاه انجمن بین المللی چشم پزشکی برای سومین سال پیاپی در کنگره اطلاع داد و گفت: 4 نفر از مهمانان خارجی کنگره از این انجمن هستند.

صادقی در ادامه به مسائل چشم پزشکی در کشور اشاره نمود و نسبت به استفاده از لنزهای چشمی در بعضی مراکز غیر پزشکی هشدار داد و اضافه نمود: متاسفانه بعضی آرایشگاه ها نسبت به فروش لنزهای چشمی اقدام می نمایند که کیفیت و استاندارد لازم برای استفاده را ندارند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "انتقاد از فروش لنز چشمی در آرایشگاه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد از فروش لنز چشمی در آرایشگاه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید