افضل: مجال فکر کردن را به سن ایچ ندادیم، وقفه 2 ماهه کیفیت لیگ را پایین می آورد

به گزارش وبلاگ دابی دابی، سرمربی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان گفت: بچه ها عملکرد بسیار خوبی در دیدار با سن ایچ ساوه داشتند و مجال فکر کردن را به این تیم ندادند.

افضل: مجال فکر کردن را به سن ایچ ندادیم، وقفه 2 ماهه کیفیت لیگ را پایین می آورد

علیرضا افضل در گفت و گو با خبرنگار ورزشی وبلاگ دابی دابی درباره پیروزی 3 بر صفر تیم مس سونگون مقابل سن ایچ ساوه در هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال گفت: روز به روز تمرین می کنیم و شرایط تیم بهتر می شود. بچه ها هم همدل و یک دست شدند و دستورات فنی در دفاع و حمله را خوب اجرا می کنند. به دنبال آماده شدن برای دیدارهای پلی آف هستیم، هر چند آن مرحله یک وقفه دو ماهه در بازی ها خواهد افتاد که کار را برای ما سخت می کند.

وی اضافه نمود: مرحله نخست پلی آف دی ماه برگزار خواهد شد و بعد از آن اردوی تیم ملی برای مسابقات قهرمانی آسیا شروع و به همین دلیل لیگ تعطیل خواهد شد. این وقفه برای تمام تیم ها بد است. راه حلی هم برای آن نیست و مربیان تیم ملی برنامه خود را داده اند.

سرمربی تیم مس سونگون در مورد اینکه چه پیشنهادی برای برنامه ریزی لیگ دارد گفت: به نظرم مسابقات لیگ را می توانستند تمام کنند و بعد اردوی تیم ملی شروع شود. حتی می توانستند هفته ای دو جلسه تمرینات تیم ملی را طبق روال گذشته برگزار کنند تا لیگ به خاتمه برسد. اینکه بخواهیم لیگ را در اواخر دی ماه متوقف و سپس از اوایل فرودین ماه دوباره از سر بگیریم باعث می شود لیگ بی کیفیت و بازیکنان خسته و بی حوصله شوند.

افضل در ادامه با درباره عملکرد فنی تیمش در بازی با سن ایچ ساوه مطرح نمود: بچه ها عملکرد خوبی در خط حمله و دفاع داشتند و مجال فکر کردن به سن ایچ ندادند. می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم اما گلزده زیاد هم فایده ای ندارد، چون پلی اف را در پیش داریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان منتقد برگزاری اردوهای تیم ملی است یا خیر؟ گفت: ما ناراحت نیستیم که اردوی تیم ملی برگزار نمی شود، چون این تیم هم افتخار کشور است، اما مثلاً ما به خاطر تورنمنت تیم ملی در مشهد، برای بازی با حفاری چند بازیکن مان را در اختیار نداریم. بازی ما با حفاری 15 آذرماه برگزار می شود ولی تورنمنت تیم ملی 13 آذرماه به خاتمه می رسد، قرار است بچه ها مستقیم به اهواز بیایند اما با توجه به اینکه بازیکنان ما در تیم ملی فیکس هستند، خسته می شوند و نگران مصدومیت آن ها هستیم. به نظرم می توانستند بازی ما را کمی عقب تر بیاندازند و برنامه ریزی دقیق تری انجام دهند، چون در صورت مصدومیت بازیکنان هم تیم ما ضرر می کند و هم تیم ملی.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افضل: مجال فکر کردن را به سن ایچ ندادیم، وقفه 2 ماهه کیفیت لیگ را پایین می آورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افضل: مجال فکر کردن را به سن ایچ ندادیم، وقفه 2 ماهه کیفیت لیگ را پایین می آورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید