افشاگری کوریره درباره دلیل جدایی آلگری از یوونتوس

به گزارش وبلاگ دابی دابی، یکی از نشریات معروف ایتالیا از پشت پرده دلیل خاتمه همکاری بانوی پیر با سرمربی اش پرده برداشت.

افشاگری کوریره درباره دلیل جدایی آلگری از یوونتوس

به گزارش وبلاگ دابی دابی، نشریه کوریره دلاسرای ایتالیا مدعی شده که خروج ماسیملیانو آلگری از یوونتوس به دلیل بروز اختلاف میان او و بعضی از اعضای کادر مدیریتی باشگاه صورت می گیرد.

روز گذشته (آدینه) اعلام شد که آلگری به دوران 5 ساله حضورش در یووه که با 5 قهرمانی متوالی در سری A و مجموعاً 11 جام همراه بود، انتها می دهد.

طبق ادعای کوریره دلاسرا، پاول ندود نایب رئیس و فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه یوونتوس مخالفان اصلی ماندن آلگری در این تیم بودند تا جایی که ندود به آندره آ آنیلی رئیس باشگاه گفته در صورتی که قرار باشد آلگری بماند، او خواهد رفت. ظاهراً آنیلی شخصاً تمایل داشته که به همکاری با آلگری ادامه دهد اما زمانی که مجبور شده میان او و نایب رئیسش یکی را انتخاب کند، ترجیح داده که با سرمربی تیم وداع کند.

در همین حال گزارش شده که دلیل هافبک چک تبار سابق یوونتوس برای مخالفت با ماندن آلگری، انتظارات جدید سرمربی سابق میلان از مدیران باشگاه برای متحول کردن تیم بوده که به زعم ندود بیش از اندازه زیاد و غیرضروری بوده است. در همین حال حمایت ناکافی هیئت مدیره باشگاه از برنامه های آلگری هم روند خروج او از یووه را سرعت بخشیده است.

اختلافات میان ندود و آلگری زمانی معین شد که نایب رئیس باشگاه اظهارنظری کاملاً متضاد با صحبت های آلگری انجام داد. چند روز پس از آنکه سرمربی تیم بر لزوم تغییر و تحول کلی در تیمش برای فصل آینده تأکید نموده بود، ندود گفت:ارتقای تیمی که یوونتوس در حال حاضر دارد در بازار جابجایی کار بسیار سختی است.

ندود که در 247 بازی اش برای یوونتوس در فاصله سال های 2001 تا 2009، 51 گل زد، سال 2010 کفش هایش را آویزان کرد و به کادر اجرایی این باشگاه ملحق شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افشاگری کوریره درباره دلیل جدایی آلگری از یوونتوس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری کوریره درباره دلیل جدایی آلگری از یوونتوس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید