ادامه فحاشی و پرتاب اشیا از سکوها، تجمع داماشی ها بیرون استادیوم

به گزارش وبلاگ دابی دابی، نیمه نخست دیدار پرسپولیس و داماش در میان فحاشی تماشاگران و پرتاب بطری از سوی آن ها برگزار گردید.

ادامه فحاشی و پرتاب اشیا از سکوها، تجمع داماشی ها بیرون استادیوم

به گزارش وبلاگ دابی دابی، دیدار پرحاشیه فینال حذفی بالاخره ساعت 23:20 دقیقه شروع شد که نیمه نخست این دیدار با پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل داماش گیلانیان به سرانجام رسید. حواشی نیمه نخست این دیدار را در ادامه می خوانید:

با اینکه پس از متشنج شدن جو استادیوم، تماشاگران تصمیم به رفتن گرفتند اما پس از اینکه تعیین شد تصمیم نهایی مسؤولان بازی برگزاری فینال حذفی است، آن ها دوباره به صندلی های شان بازگشتند و استادیوم را پر کردند.

تماشاگران داماش گیلانیان که در ابتدا نتوانسته بودند در استادیوم فولاد مستقر شوند، پس از اینکه تصمیم به برگزاری بازی گرفته شد در صندلی VIP حضور پیدا کردند. تعداد آن ها حدود 300 نفر بود و بعضی از آن ها هم نتوانستند به داخل استادیوم بیایند. آن نفراتی که بیرون استادیوم بودند با شعار علیه مسؤولان فوتبال ایران، آن ها را علیه تیم های شهرستانی خواندند.

در جریان بازی بارها تماشاگران به پرتاب بطری به داخل زمین اقدام کردند. هم چنین تماشاگران بارها نسبت به یکدیگر فحاشی کردند.

وبلاگ دابی دابی که صندلی استقرارشان پیش از شروع بازی توسط تماشاگران تسخیر شد، در کنار زمین بازی را تماشا می کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ادامه فحاشی و پرتاب اشیا از سکوها، تجمع داماشی ها بیرون استادیوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه فحاشی و پرتاب اشیا از سکوها، تجمع داماشی ها بیرون استادیوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید