آمار گردشگری سلامت رشد بالایی داشته است

به گزارش وبلاگ دابی دابی، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه آمار گردشگری ما رشد بسیار خوبی داشته است، گفت: در حوزه گردشگری سلامت شاهد رشد بالایی هستیم.

آمار گردشگری سلامت رشد بالایی داشته است

به گزارش وبلاگ دابی دابی به نقل از خبرگزاری مهر، علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ظهر امروز چهارشنبه 7 آذر 97 در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع وبلاگ دابی دابی اظهار کرد: اخبار خوبی که این روزها در فضای گردشگری کشور در سطح بین المللی منتشر می گردد و اینکه ایران را در اولین کشورهای گردشگر پذیر در کنار دانمارک، انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی قرار داده اند حاصل همایشی بود که در سطح بین المللی در تهران و همدان برگزار کردیم.

او گفت: مهمان های سطح عالی در مراسم ما حضور داشتند، کوشش های زیادی برای مقابله با ایران هراسی در سطح دنیای در حال اجرا است که اخبار خوبی در این زمینه درحال انتشار است.

مونسان با بیان اینکه ما از تمام مردم دنیا درخواست کردیم که از کشور زیبا و امن ایران بازدید داشته باشند، گفت: آمار گردشگری ما رشد بسیار خوبی داشته است. در حوزه گردشگری سلامت شاهد رشد بالایی هستیم.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری توضیح داد: در چند روز گذشته دو شهر و یک روستای دنیای را در حوزه صنایع دستی به ثبت رساندیم و الان رتبه اول در ثبت شهرهای صنایع دستی در سطح دنیای هستیم.

مونسان اضافه کرد: ما در بودجه 97 بخش صنایع دستی و گردشگری را جزو اهداف دولت برای اشتغال جدید برشمردیم، در بودجه 98 نیز یکی از بخش های مهم برای ایجاد اشتغال، حوزه گردشگری و فرهنگی است و امیدوارم بتوانیم در سال 98 هم نقش اشتغال زایی خود را کماکان ادامه دهیم.

او در سرانجام با اشاره به اینکه در دوران تحریم ها برای حوزه گردشگری ظرفیت هایی ایجاد شده است، اظهار داشت: کم شدن پروازهای بین المللی یکی از آثار تحریم ها است که حتما ایراداتی را بر ما وارد می سازد اما روندی که ما داریم روند رو به رشدی است و امیدوارم بتوانیم به عنوان یکی از حوز های فعال، به ایجاد و گسترش اشتغال در کشور یاری کنیم.

منبع: میراث آریا

به "آمار گردشگری سلامت رشد بالایی داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمار گردشگری سلامت رشد بالایی داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید