آمارگیری الکترونیکی گردشگران ورودی اردبیل در نوروز98

به گزارش وبلاگ دابی دابی، مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت: با تمام توان به استقبال نوروز و مسافران نوروزی خواهیم رفت.

آمارگیری الکترونیکی گردشگران ورودی اردبیل در نوروز98

به گزارش وبلاگ دابی دابی به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل، نادر فلاحی در جلسه توجیهی ستاد خدمات سفر اضافه نمود: طبق هماهنگی های صورت گرفته با مسوولین و روسای ادارات شهرستان ها از تمامی ظرفیت ها و قابلیت ها برای استقبال از میهمانان نوروزی استفاده خواهیم کرد.

او با توجه به اینکه برنامه های اجرایی در ایام عید برای جذب گردشگر از موضوعات حساس و حیاتی اداره میراث فرهنگی بحساب می آید، گفت: تمامی نمایندگان خدمات ستاد سفر موظف هستند به وظایف مدیریتی خود در این حوزه دقیق عمل نمایند تا رضایت مسافران و گردشگران را جلب نمایند.

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل اضافه نمود: با توجه به اینکه پایلوت آمارگیری الکترونیکی برای اولین بار است در استان ما اجرا می گردد باید آمار دقیقی از گردشگران داشته باشیم.

فلاحی همچنین به بازدید حضوری خود در ستادهای شهرستانها در طول برنامه های نوروزی اشاره و تاکید نمود: هر شهرستان برای اعلام گزارش و عملکرد خود به اداره کل میراث بازرسانی معین نمایند.

منبع: میراث آریا

به "آمارگیری الکترونیکی گردشگران ورودی اردبیل در نوروز98" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمارگیری الکترونیکی گردشگران ورودی اردبیل در نوروز98"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید